Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Milyen hatása lenne, ha az...

Milyen hatása lenne, ha az emberek elkezdedének emlékezni az előző életeikre? Megőrülnének, torzulna a személyiségük vagy hirtelen a sok-sok előző életbeli személyiség közül az egyik átvenné az irányítást?

Figyelt kérdés

2021. márc. 20. 07:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
82%

Én erre úgy gondolok, hogy az egész ahhoz hasonló, mint ami kicsiben játszódik nap, mint nap. Egyik napod jó, másik napod rossz, van amelyik teljesen jelentéktelenül telik el. Van aki egy tragédiába beleőrül, más jobban tűri a csapásokat. De este elalszol és aztán egy újabb, talán jobb napra ébredsz. Na, ilyesmi lehet az előző életek sorozata is, csak nyilván egy élet alatt több minden felhalmozódik, mint egy nap alatt, jobban kirajzolodik az ember jelleme.

Tehát én nem gondolom szükségesnek és jónak az előző életek elfelejtését, így nehéz belőlük okulni, de talán ez is úgy mehet, mint egy hosszas, de örökre szóló tanulási folyamat, aminek csak a végeredménye marad a lélekben. Példa: gyerek korodban nem kímélted az állatokat, de aztán rájöttél valahogy apránként, hogy ők is érző lények és ma már egy légynek sem tudnál ártani. Nem tudod pontosan hogy fejlődtél idáig, de most már igy van és így is marad, én nagyon valószinűnek gondolom, hogy ha létezik reinkarnáció, akkor nem kell újra elölről kezdeni a megtanultakat, mármint amik avtermészeteddé váltak. Nyilván ez működhet negativ irányban is gondolom.

Bizonyára egy jelentősebb életre könnyebben "visszaemlékszik" az ember, mint egy olyanra, ami eseménytelen egyhangúságban, átlagos körülmények között telt.

2021. márc. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdenének spirituálisak lenni.
2021. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!