Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan tudnék rájönni arra,...

Hogyan tudnék rájönni arra, hogy mit éltem át előző életeim során és most mi a feladatom?

Figyelt kérdés

Mostanában rengeteg kérdés kavarog bennem. Sajnos nagyon keveset tudok a reinkarnációról, a karmáról, ilyen dolgokról, de számos olyan esemény és jelenség van/volt az életemben amire egyszerűen nem találok magyarázatot. Így úgy döntöttem hogy szeretnék beszélni egy olyan valakivel, aki ebben segíthet, van erre valamilyen hipnózis is ha jól tudom. Budapesten élek!


Megpróbálom röviden összefoglalni: Az egész azzal kezdődött, hogy koraszülöttként jöttem a világra, volt egy testvérem is aki sajnos nagyon hamar, szinte a szülés után meghalt. Gyerekkoromban rendszeresen láttam egy arcot álmomban, egy férfit, nem tudom ki volt az. Utána évekig nem álmodtam vele, és most újra felbukkant, 20 éves koromban, háromszor is.


Nem tudom ennek mi az oka. Kb 2 hónapja volt egy hosszasabb beszélgetésem egy emberrel aki jártas az ezoterikus dolgokban, jelenségekben, többször találkoztunk, ő azt mondta hogy nekem volt 6-7 (nem emlékszem pontosan) olyan életem, amelyek között viszonylag rövid idő telt el, vagyis elég hamar újjászülettem/reinkarnálódtam. Ráadásul azt mondta hogy ez átlag feletti, már csak akkor is ha az életek között eltelt időt nézzük. Azt is elmondta, hogy valószínűleg van egy folytonosan visszatérő problémám amit nem tudok megoldani.


Ez mind elgondolkodtatott, mert az utóbbi 1 évben úgy érzem kifordultam magamból, nem vagyok önmagam, sok rossz dolgot tettem, vagyis nem tiszta a lelkiismeretem és a családommal is teljesen más lett a viszonyom, sajnos ez is inkább rossz irányt vett.


Ráadásul úgy érzem soha, sehol nem találom a helyem, nekem szinte nem is voltak igazi barátaim, nálam mindig jöttek-mentek az emberek még akkor is ha valakit nagyon megszeretek vagy kötődök hozzá valamiért úgy alakul az életem hogy mindig el kell szakadnom tőle. Emellett elég sok országban jártam már, és valahogy mindenhol otthon éreztem magam, nem tudom ez jelenthet-e valamit. És emelett sokan azt mondják hogy a fiatal korom ellenére sokszor egy 40-50 éves értelmi/tapasztalati szintjén állok.


Vannak velem született betegségeim is (néhány elég komoly, főleg fizikai), gondolom ez is jelenthet valamit.


Mondom, nagyon nem értek ehhez csak tele vagyok kérdésekkel. De ez a visszatérő álom és amik mostanában, 1-2 év alatt velem történtek, meg úgy általában az eddigi életem, lassan nem hagynak nyugodni. Lehet segítene ha betekintést nyernék a ,,kulisszák mögé".


Nagyon röviden ennyi, rengeteg mindent mesélhetnék még, előre is köszönöm a válaszokat és csak az írjon aki tényleg tud/akar segíteni; (reinkarnáció/karma nem létezik - ez nem érdekel!) Közelítsük meg ilyen irányból ezeket a jelenségeket! Én alapvetően racionálisan gondolkodom, de mi van akkor ha valóban tényleg ez a racionális? Erre nyitott vagyok. A hibákért, kesze kusza mondatokért meg elnézést, már nagyon késő van de ezt muszáj volt leírnom.


Egy ilyen hipnózissal/terápiával, ezzel kapcsolatos webcím vagy bármi ehhez hasonló érdekelne!


20/F



2021. márc. 23. 01:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Egy kis javítás, úgy érzem sehol nem találom a helyem, úgy általában az életben és a mindennapokban, mégis sok számomra idegen helyhez egy megmagyarázhatatlan kötődést érzek (több ezer km-re lévő helyeken is éreztem ezt).
2021. márc. 23. 01:41
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A hamar elvesztet tesódat el kell gyászolni. Segíthet benne a Hellinger-féle családállítás.


Az ember nem "találja" a helyét a világban, hanem "csinálja". A feladatainkat mi magunk választjuk (akkor is mi választjuk, ha ennek felelősségét szeretjük másra háratani). H mire vagy hajlamos, meiben van tehetséged, azt az önismeret mutatja meg. Segíthet egy jó asztrológus is.


"És emelett sokan azt mondják hogy a fiatal korom ellenére sokszor egy 40-50 éves értelmi/tapasztalati szintjén állok." Hát, a nagy arc nem segíti okvetlenül a fejlődést. Magadhoz mérd magad.


Jó tanulást!

2021. márc. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Van egy amerikai mondás.

Ha tudjuk, hol tartunk, és azt is tudjuk, hova szeretnénk eljutni, az kiad egy egyenest.

Tegyük fel, hogy van karma, azaz a jelenlegi életkörülményeidhez a magad korábbi cselekedetei vezettek.

Gondolkodj el az első mondaton.

Ha már van egy A pontod, a jelen, van egy B pontod, a jövőd.

Akkor minek kell neked egy múltbeli pont?

Már megértetted, mit csináltál rosszul, már felfogtad, hogy rossz passzban vagy és másoknak sem jó amit teszel.

Ez kiadja a B pontod.

Innen már emelkedőre tudod vinni magadat.


"Adjatok egy pontot, ahol megálljak és a Földet kimozdítom!"

mondta Arkhimédész.

A stabil pont mindenki életében a JELEN pillanata.

Hidd el, ez fontosabb, mint a múlt hókuszpókálása.

Azonosulj azzal az emberrel, aki a jövőben szeretnél lenni.

Cselekedj már ma úgy, ahogyan ő tenné.

A lelkiismereted már segít is ebben.

2021. márc. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!