Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha egy ember eljut arra a...

Ha egy ember eljut arra a magasabbrendű, már-már isteni szintre, hogy látni kezdi az összes eddigi előző életét, ő lényegében választhat, hogy a halála után egy fénylénnyé váljon és szabadon utazzon a világok között, akár a világűrt is felfedezheti?

Figyelt kérdés
Nem teljesen tiszta számomra ez a megvilágosodott lét.

2021. márc. 25. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Ha megvilágosodott valaki és leélte utolsó földi életét,oda tér vissza, ahonnan jött.

A legtöbben angyalokká válnak(aminek 12 kasztja van, úgy tudom).


De kinek-kinek legyen a hite szerint.

2021. márc. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Akkor válhatsz fénylénnyé amikor már többször leszülettél és az összes feladatod teljesítetted
2021. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

Én már megvilágosodtam, de a sötét oldalt választottam.Ahova én megyek, oda kevés ember fog utánam jönni.

Az a fajta felsőbbrendű erő, aki segíti az emberek fejlődését, ad választási lehetőséget, hogy a fényt vagy a sötétséget szolgáld.

Nekem ezek az entitások segítettek hogy erre az útra találjak, már csak letudom ezt a pár évemet, hogy teljesen a sötétség felé forduljak, magam szolgálatára hasznosítsak minden embert, akit ismerek, és utána egy másik dimenzióban, kezdem meg a további fejlődésemet.

2021. márc. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Grimfox ***** válasza:
92%
A megvilágosodott(például Buddha) halála után(részben már életében) megszűnik egyén lenni, vagy épp egyetlen bizonyos helyen lenni. A nirvana állapota a végtelen egészben való feloldódás anélkül, hogy maga a megvilágosodott megszűnne létezni.
2021. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Fénnyé válni, igazából ez is megosztó, mert némely ág szerint a sötét az alaptermészet (errefelé ez elég negatív jelző) ezért ez nem elterjedt, de ezt senki nem tudhatja csak aki ott tart.
2021. márc. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Grimfox ***** válasza:
90%
A sötét nem feltétlen negatív, de a sötétség valaminek a hiánya, ezért nem lehet alaptermészet. Legalább is olyan nem, ahová vissza lehet térni.
2021. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Ezt úgy szokták magyarázni, hogy a fénynek van forrása, ami kiapad és a sötétség az egyetlen ami örök.

Nyilván hozzáértőbben fogalmazva mint én, persze cáfolni mindent is meglehet.

2021. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Grimfox ***** válasza:
100%
A szellemi fény forrásaként a mindenség forrását szokták meghatározni. Amennyire tudni lehet, ez nem apad ki.
2021. márc. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

A sötétségből ered minden.Ott lapult az erő és a tudás, szunnyadott magában.Aztán egy szikra, felismerés kellett,hogy a világmindenség megismerje önmagát és korlátait.Ekkor jött az ősrobbanás, ami az univerzum fejlődésének a kezdete.Kialakultak az univerzumok, naprendszerek, mindenhol teret adva a fejlődésnek.

A tejút közepén is egy hatalmas fekete luk van, keveset tudnak még róla a tudósok, de amit eddig tudományosan megállapítottak róla, hogy több kisebb fekete luk összeolvadásából jött létre.Olyan iszonyatos vonzó erőt gyakorol a környezetére, hogy lényegébe magába akarja visszaszívni mindazt amit tejútként ismerünk.

Tudósok szerint az egész világ középpontja egy szintén hatalmas fekete luk.

De az univerzum az egyenlőségre törekszik, amilyen erővel a tejút közepén lévő fekete luk beszívja az ismert anyagokat, olyan szinten tágul is a tejútrendszer.

Amióta a sötét oldalt választottam tudom jó úton járok, meditációval, mágiával sokmindent elértem amit mindig önmagam fejlődésére visszafordítottam.

2021. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9. kb így értettem én is.
2021. márc. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!