Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Melyik könyv ébresztett rá,...

Melyik könyv ébresztett rá, hogy van élet a halál után?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 01:37
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
42%

A történelemkönyv. Caius Iulius Caesar meghalt i. e. 44. március 15-én, én pedig élek. Ergo van élet a halál után. :)


Nyilván a saját halálod után már nincs saját életed, erre az összes biológiai, anatómiai, idegtudományi, gyógyászati témájú tankönyvem ébresztett rá. Ezekből világosan kiderül, hogy minden lelki, szellemi működésért a központi idegrendszer a felelős, ez pedig a halál beálltakor fokozatosan elpusztul pár perc alatt az oxigénhiánytól. Ez idő alatt (szintén az oxigénhiánytól) a ketamin nevű lónyugtató hatásával megegyező folyamatok játszódnak le az agyban, kellemes hallucinációkat okozva. Ezek felelősek a halálközeli élmény néven ismert jelenség közben gyakorta jelentkező víziókért.

2021. ápr. 7. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
85%
Élet nincs a biologiai halál után. A tudat funkciónál tovább test nékül és az ölt testet újból és újból. Erre könyv nem fog ráébreszteni.
2021. ápr. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
43%

Sok könyvet olvastam már, de ezidáig egyik sem ébresztett rá, hogy van élet a halál után. Szerintem nincs amúgy. Megszűnünk létezni, ezt csak mi emberek misztifikáljuk túl, az állatok pl. nem csinálnak nagy ügyet belőle.

A megszűnünk létezni állapot pedig szerintem olyasmi mint a megszületésünk előtti állapot, egyszerűen nem létezünk és kész.

2021. ápr. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
68%
Elöző életek,jövendő életek.Egy könyv a reincarnációról.Bizonyitott történetek vannak benne.
2021. ápr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
51%
4-es: Aha, hogyan is bizonyíthatók ezek? Leírni meg mondani én is tudok mondani sok mindent. Segítek, sehogyan sem lehet ezeket a dolgokat bizonyítani.
2021. ápr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
65%
5- ös Én is segítek neked. Ha annyira rettegsz az reinkarnáció gondolatától hogy utána sem nézel, kérj szakember segítségét a félelmeid legyőzésére. Ha pedig csak trollkodsz, legyen ez életed legnagyobb élvezete. :-)
2021. ápr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
46%
6-os: Tudnál esetleg küldeni egy megdönthetetlen bizonyítékot a reinkarnációról? Köszönöm előre is. Várom.
2021. ápr. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
25%
nincs élet a halál után. lélek sincs
2021. ápr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
68%
7-es. Neked még az sem lenne bizonyíték ha teljesen tudatosan átélnél egy reinkarnációs folyamatot. Erre is azt mondanád, ez csak az agyban lejátszódó biokémiai folyamat volt, egy illúzió. Hozzád hasonló embereknek soha nem lesz egy bizonyíták sem elég, mert kizárólag olyan visszaigazolást vársz ami beleillik a materialista nézeteidbe. Ami nem illik bele, az nem létezik. Nem bántásból írtam, csak nem szeretnám pazarolni az energiámat. :-)
2021. ápr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
47%
9-es: Hasonlóan semmitmondó választ vártam, amit meg is kaptam. Köszönöm, hogy megerősítettél.
2021. ápr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!