Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi lehet ez a megmagyarázhatat...

Mi lehet ez a megmagyarázhatatlan vonzalom?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult lesz az egész, de leírom. :) Sosem volt átlagos és jó életem, de évekkel ezelőtt találtam magamnak egy hobbit amit nagyon szeretek és amiben ki tudok teljesedni, plusz sokkal kényelmesebbé tette a mindennapjaimat.

Ez az autózás és az autók. Úgy jött hogy először a biciklik kezdtek érdekelni 2018 tavaszán vettem is egyet, de csak néha használtam. Aztán 2018 őszén az érdeklődésem már bővült szóval vettem egy kis méretű robogót. És vele egy időben elkezdtem lerakni a jogsit, ami 2019 tavaszán sikerült is. 2019 márciusában vettem egy városi kisautót és akkor éreztem azt hogy az összes két kerekű valójában csak egy butaság, engem az autózás az ami igazán érdekel, eladtam a bringát meg a robogót és konkrétan éreztem azt hogy ezek csak arra voltak jók hogy elvezessenek az igazi célomhoz (amit akkor még nem láttam tisztán).

Tanulgattam, volt pár hibám is, de itt vagyok. Nő létemre nem mondanám magamat bizonytalannak, persze voltak hihetetlen ciki bénázásaim főleg az elején (pl westend parkolóban emelkedőn elkezdtem visszacsúszni mikor megállt előttem valaki és mindenkinek vissza kellett tolatnia, rettenetesen égett az arcomról a bőr.... :D :D :D ) de sosem voltam az aki betart mindent, inkább az ellentétje vagyok.. és nagyon szeretem képezni magam, szeretem a kihívásokat is. Szeretek fejlődni. 2019 végén elkezdtem tervezni azt hogy lesz második autóm, abból a márkából amihez mindig is nagyon szerettem.

Aztán 2020 márciusban jött egy nagy fordulat. Otthon pihenve kamu profilról görgettem a posztokat egy autós csoportban amikor megláttam egy ismeretlen emberről szóló emlék posztot, fényképpel hogy ma lenne 33 éves.

Nem vagyok egy érzelgős, hú de szerelmes típus, a környezetem nagyon sokszor inkább hidegnek mond és nagyon kevés ember tud engem "megfogni", de akkor és ott úgy éreztem hogy megmozdult bennem valami. Ránagyítottam a fényképre és úgy éreztem én már láttam őt valaha és nagyon kellemes érzésem lett. Rákerestem arra hogy ki volt ő valóban, youtube-on megtekintettem a munkásságát, hallgattam a hangját, figyeltem a gesztusait, nézegettem róla képeket, letöltöttem kocsiba azokat a zenéket amik a videóiban mentek és arra jutottam hogy ő egyike azon kevés embereknek akik iszonyúan meg tudtak engem fogni és nagyon szimpatikusak nekem... józan ésszel nem mondanám egy túl esztétikus embernek, bőven vannak a külsejében nagy hibák, de valami a kisugárzásában volt, amitől egész egyszerűen elolvadok. (Jó, a Miss world 2021-ről engem is páros lábbal rúgnának ki, de én külsőre szerintem nála jobbat érdemelnék de nem érdekelnek a jobb pasik, ha egyszer nincs bennük semmi ami megfogna.)

Szóval így ennyi..

Miért érezhetek ekkora rokonszenvet egy ismeretlen ember iránt? Miért van az hogy csak jót érzek hogyha rá gondolok, rosszat soha?

(Egyébként 2020 novemberben összejött az álmom, megvettem azt a márkájú autót amire mindig is vágytam, mai napig meg is van nekem. De arra azért még nem merem használni amire való, meg rengeteg dolgot kéne még megcsinálni rajta hogy szépeket lehessen vele menni.. de meg lesznek majd azok is.)


Szóval eltelt egy év, de a rajongásom nem maradt abba.


Hogy tudnám kideríteni azt hogy mi lehet ennek az egésznek az oka? Pszichológiai vagy ezoterikus oka lehet inkább szerintetek? Mert ilyet senki iránt nem éreztem pedig volt már hogy gimiben fellángoltam valaki iránt, meg volt már egy olyan barátság amit végül nagyon nehezen tudtam elengedni, de ez a fajta vonzalom egyszerűen más, mint azok.


Ti mire gondoltok mi lehet ennek az oka?


(Negatív kommentet nem kérek, így is tudom hogy elég furcsa ez az egész, de tényleg csak a lehetséges okok érdekelnek).


25/N



2021. ápr. 12. 11:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én meg Kurt Cobainbe vagyok így "szerelmes" már 15 éve. Nem kell ennek nagy feneket keríteni :D
2021. ápr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:D
2021. ápr. 12. 14:05
 3/14 A kérdező kommentje:
De mi lehet az oka? Egyáltalán nem is lett volna az esetem..
2021. ápr. 12. 14:08
 4/14 A kérdező kommentje:
Most meg egy éve másra sem tudok gondolni rajta kívül
2021. ápr. 12. 14:12
 5/14 anonim ***** válasza:

Kurt Cobain-be én is.

Bocsi az offolás miatt.

2021. ápr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy van különösebb oka azon kívül, hogy tetszenek a vonásai, plusz jellemző, hogy az embereknek bejön, ha valaki különleges, és fiatalon, tragikusan meghalni bizonyos szempontból nagyon is különleges.
2021. ápr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ma 16:49 Ha élne, annak sokkal jobban örülnék, mindent megtennék hogy felkeressem és egy álmom válna valóra ha kapcsolatban lehetettem volna vele.

Nem amiatt érzek így mert hogy fiatalon meghalt.

Nem tudom mi lehet ez.

2021. ápr. 12. 21:20
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi volt a fickó halálának az oka?
2021. ápr. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Na, figyelj! Tényleg rossz szándék nélkül írom, hogy ez beteges. Ha élő emberről lenne szó. De, az illető elhunyt. Sajnállak.
2021. ápr. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Autóbaleset
2021. ápr. 13. 07:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!