Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Fiatal sportos férfi sirjára...

Fiatal sportos férfi sirjára többen szeretnénk vinni kegyeleti tárgyakat, de egy férfinek mit lehet ami nem csajos?

Figyelt kérdés
Küzdősportoló volt..
2021. ápr. 20. 12:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Viràgot mar vittünk. Tárgyat akarunk a sirra. Volt osztálytársunk volt
2021. ápr. 20. 13:01
 2/14 anonim ***** válasza:
41%

1-es kegyelet sértő vagy és undorító.


Nem is ismerted.


Kérdező, ezt neked kéne tudni, te ismerted, azonban szerintem ha a sírjánál őszintén tiszteletből elidőzöl az többet ér, mint bármilyen kegyeleti tárgy.

Nem az a lényeg.

2021. ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

De ha nagyon szeretnétek valami kegyeleti tárgyat vinni, akkor rajzoltassatok neki egy üres kezet, ami a karate szó jelentése.


És ezt csináltassátok meg táblán is, és a kéz alatt a karate szót japánul, és egy emlék szöveget.


Bár nem tudom milyen küzdősportot űzött.


3-as vagyok.

2021. ápr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm hármas! Sokat járunk ki hozzá, soha sem felejtjük
2021. ápr. 20. 13:06
 5/14 Grimfox ***** válasza:
100%

Gondolom az általa művelt küzdősporthoz köthető apróbb tárgy megfelelő lenne. Nézz utána, mi köthető s sporthoz, és válassz valamit, ami nem túl tolakodó egy síron, de jól kifejezi a kötődését az adott sporthoz. Pl ha boxoló volt, akkor a kesztyű alatt viselt kézvédő bandázst, ha karatézott, akkor egy olyan színű övet, amilyen fokozatot elért, stb.

Ha nem akartok sporttal kapcsolatosat, akkor egy lelaminált osztályfénykép is szóba jöhet, esetleg egy szolid keretben.

2021. ápr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen ilyesmire gondoltam. Valami ami jelképezi aki volt
2021. ápr. 20. 13:07
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Azért írtam tippnek a táblát, mert apró tárgy szerintem neccesebb, eltűnhet, vihar van elveszik. Egy tábla ott marad. A küzdősport szimbólumát és japán jelentését gravíroztatva egy kedves emlék szöveggel az egész osztály nevében, azonban az ott marad, és nem fog elveszni, pláne ha rögzítve van a síron. 3-as, 4-es vagyok.
2021. ápr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Osztályfénykép egy síron szerintem bizar, de amúgy Grimfox jókat írtál, csak szerintem az apró tárgyak előbb utóbb eltűnnek sajna, nem feltétlen mert ellopják, hanem az időjárás miatt.
2021. ápr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Ha Japán harcművészetet űzött magas szinten szórjátok be cseresznyevirággal.
2021. ápr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Grimfox ***** válasza:
100%
Mindenképp eltűnik egy idő után. A családtagok takarítják a sírt, a viharvert díszeket úgy is kidobják. Az ilyen apróságok arra szolgálnak, hogy akkor, és ott kifejezzék a gyászolók szándékát. Egy barátom sírjára egy közös barátunk rovás-írással pirogravírozott nyílvesszőt tett, mert az elhunyt barátunk íjászegyesületet vezetett, amíg fizikailag bírta, és kutatói szinten foglalkozott a rovással. Az a nyílvessző is el fog tűnni előbb, vagy utóbb, de a temetés alatt, és amíg a sírnál van, mindenkit emlékeztet.
2021. ápr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!