Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A sok szolizott, tetovált,...

A sok szolizott, tetovált, sportos ruhákat hordó nő miért nem inkább az ilyen finom, bájos hölgyeket utánozza le?

Figyelt kérdés
[link]
2021. ápr. 11. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
nem mindenkinek egyforma az ízlése, van akinek ez tetszik, másnak meg nem
2021. ápr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Mert nekik nem az a stílus tetszik.
2021. ápr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Mert nem mindenki a csináltmellű, hullaszínű, vágottszemű akar lenni.
2021. ápr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%

Jah és agyonszabottarcú.

Előző voltam

2021. ápr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Soha nem értettem, miért zavar valakit a másik külseje, ha az nem veszélyezteti. Valszeg provokálni akartál, mert neked még tetovált nő sem jut. Semmilyen nő. Csak az, hogy csorgasd a nyálad ilyen művi agyonszabott arcú nőkre.
2021. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A stílus a lényeg. Nem olcsó libás.
2021. ápr. 11. 18:08
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Csak megsúgom kedves kérdező, hogy Japánban, Kínában és Koreában ez a divat, minden második csajszi így öltözik. Ergo ez a hölgy ugyan úgy divatos, mint az aki szoliba jár, szimplán a kultúrájában más a divat.
2021. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szolizom és tetoválásom sincs, de ez a stílus nem tetszik annyira. Legalábbis szerintem nem túl fiatalos. Amúgy ennek a nőnek műmelle van, ha esetleg nem vetted volna észre :D Egyébként meg attól még, hogy neked ez tetszik (ami oké), egy csomó férfinak meg más jön be, szóval nem lenne jobb, ha mindenki azt csinálna, amit akar?
2021. ápr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Amúgy ennek a nőnek műmelle van, ha esetleg nem vetted volna észre"


Ennek pontosan 0 köze van ahhoz amit írtam

Olyan mintha azt mondanád, hogy vasárnap van, de nem esett az eső, ha nem vetted volna észre

2021. ápr. 11. 20:05
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Mert úgy jött le a kérdésből, hogy neked az tetszik ebben a nőben, hogy természetes, és nincs mű kinézete mint a szolis, tetovált lányoknak. És mivel a szoláriumot meg a tetoválásokat emlegetted, nem úgy tűnt, hogy csak a ruháiról van szó. Viszont ezen a nőn is látszik, hogy nem természetes, de persze nekem teljesen mindegy, hogy téged zavar-e a műmelle.
2021. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!