Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A mérleg jegyű nőknél a sport...

A mérleg jegyű nőknél a sport és a sportos testalkat miért tölt be annyira fontos szerepet?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy a mérleg jegyű nőknél a sport és az ugra-bugra sokkal nagyobb szerepet játszik az életükben, mint más csillagjegyeknél. Persze kivételek mindig vannak.


Gondolom ez a tulajdonság nekik belülről jön.



#sport #mérleg jegy #ugra-bugra
2016. szept. 3. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Na vajon miért? Mert mérleg, és a mérleg mindenképpen egyensúlyban kell legyen. Így a mérleg jegyű nők is ezt a rutint tartják be, így muszáj nekik is egyensúlyban tartani a súlyukat, így sportolnak. Nem egyértelmű?
2016. szept. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elfogadom a véleményedet. Csak a mérlegek "élvezik" is az ugra-bugrát, nem jelent számukra megterhelést vagy kínt, amíg más csillagjegyek "muszáj"-ból sportolnak.
2016. szept. 3. 20:48
 3/9 anonim ***** válasza:

A sportot szeretik az biztos, de mértékletesen, mert fontos nekik a harmónia mindenben, illetve szeretnek harmónikusan szépek lenni, emiatt is vonzóak ők sok férfi számára.

"mint más csillagjegynél"-ez nem éppen igaz, mert az ikreknek, bika és oroszlán férfinak, kos nőnek méginkább fontos a sport.

2016. szept. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az tuti, hogy egy mérleg nő igényeinek általában nagyon nehéz megfelelni. Nagyon "fittipaldi" hapsinak kell lennie, hogy egy mérleg nő érdeklődését felkeltse valaki. Semmi súlyfelesleg, átlagos vagy sportossss testalkat, jó vastag buxa, hogy a csili-vili ruhákat és a kence-fincéket legyen miből megvenni. Persze a mérleg környezetének is tutinak kell lennie (pl.: ház, autó, kert, iskolai végzettség stb.), hogy a mérleg jól érezze magát.

Sajnos én nyilas létemre ezeknek az elvárásoknak nem tudok megfelelni, így maradnak a vérszívó skorpió nők számomra, akik az ember idegein táncolnak állandóan (tapasztalat). Pedig horoszkóp és tapasztalat alapján a mérleg nőkkel jól ki tudok jönni. A mérleg nőket valami láthatatlan könnyedség lengi körül, ami számomra szimpatikus.

2016. szept. 4. 15:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert dagadtnak lenni nem csak ciki, de rossz érzés is. Felszedtem pár kilót, és érzem, hogy lelustultam, bizonyos mozdulatok kellemetlenek. És mellőzök pár régi kedvenc ruhát... Szóval ezek nem jó dolgok...

Inkább ugrabugrálujunk...! Egyébként ha valakinek megszokott dolog az ugrabugra, legyen az csak szimpla sportos életmód, mint pl gyakori lépcsőhasználat vagy bringával való közlekedés, stb., de akár napi rendszeres sport....szóval aki megszokta ezt, annak nem szenvedés, hanem kell a kiegyensúlyozottsághoz.


Ja nem vagyok mérleg, csak az aszcendensem az.

2016. szept. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jé most olvasom, hogy nyilas vagy.. Ez fura. Én is. És őszintén a sportos oldalamat inkább a nyilas jegyemhez kötöm, mint a mérleg aszcendensemhez .:)


Amúgy igen, nem árt ha a kiszemelt férfi is sportos testalkat. Nem azért, hogy egy sportoló legyen a párom... Hanem mert elég nyilvánvaló, hogy aki elhízott, az nem túl mozgékony. A mindennapjait is más tempóban éli, és kimozdítani is nehéz. Legtöbb mackós vagy ducibb pasi kirándulni is lusta, nemhogy egyebekre...

2016. szept. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert fontos számukra a külső.
2016. szept. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az összes mérleg felszines, és ez azért kell hogy jól nézzenek ki. De inkább az aszcendens az ami erősebb szerintem felnőttkorban, gyerekkorban meg a napjegy
2016. szept. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as! A Mérlegek alapból jól néznek ki! :)
2016. szept. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!