Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha a lélekvándorlás igaz...

Ha a lélekvándorlás igaz lenne, akkor hogyhogy a századforduló óta nőtt a lelkek száma?

Figyelt kérdés
Vannak a buddhisták, akik azt hangoztatják, hogy lélekvándorlás... Egyebek... De honnan jön a sok új lélek akkor? Vagy az emberi testbe reinkarnálódik a sok elpusztított állat? Ez marhaság... De gondolj bele, ha igaz lenne :) És Jézus aki az embert teremtette... Nem jutott eszébe egy "update" verzió?:D Mindent a kutatóknak kell megoldani?
2010. aug. 23. 18:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
72%

Ha bizonyos kérdezők legalább felületesen áttanulmányoznák azt az eszmerendszert, amiről úgy gondolják csak őneki tűnik fel benne lévő belső ellentmondások tömkelege, sok évszázadon keresztül gondolkodó bölcsek számos generációjának nem, fel kellene hogy tűnjön nekik, hogy talán nem az a sok bölcs a hülye. És talán az is feltűnne neki, hogy az a sok "marhaság" amit a világtörténelem során a sok bölcsével szemben csak niki sikerül felfedezni (végtelen okosságából kifolyólag) nem is az eszmerendszert terheli, hanem a bizonyos kérdező eszmeredőszerről alkotott hiányos elképzelését.

Ebben az esetben sokkal kevesebb hülye kérdést és még hülyébb választ lennénk kénytelenek olvasni.

Szóval mint V.I. (6.) Lenin is megmonta, ucsityszja, ucsityszja, ucsityszja. És több alázattal tessék közeledni az emberi tudáshoz!

2010. aug. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
70%
én buddhista vagyok. És úgy gondolom, hogy nincs mindenre tudományos magyarázat. Azok, akik megszállottan a bizonyítás és a tudni akarás vágyát hajszolják, nem fognak soha boldogok lenni, csak felületes örömökben lubickolni. Ez, amit leírtál, nem cáfolja a reinkarnációt. a reinkarnáció az újjászületés, nem pedig a kötött lelkek számának törvénye. De én értem, mit szeretnél mondani :) De úgy gondolom, hogy nem gondoltad át alaposan. Ha jobban tanulmányoznád, tudnál példákat, hasonlatokat is erre felhozni. A körforgás nem korlátozza a forgandó körök számát, vagy azok számának növekedését. Érted? :)
2010. aug. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
66%
ó, még valami: 19:17-essel egyetértek. Ezek, amiket ti felvetettetek, nem csak a ti elmétekben telepedett meg. A bölcsek nem állítanak valamit, ha a saját bőrükön nem tapasztalták, és nem támasztották alá sok oldalról. Ennyi.
2010. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
24%
a retardált kommunistáknak se nagyon higgyetek
2010. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
0%
az a megszállott aki racionális? és aki nem létező dolgokban hisz, az gondolom az intelligens, übermensch igaz?
2010. aug. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
76%

"te hiszel még ezeknek az idióta vallásos gyökereknek? ezek nem a mi, való világunkban élnek"


A való világ egy relatív fogalom. Nézd a mi szemünkből a dolgot. Nekünk az a való világ, amiben mi hiszünk. Neked az, amiben te, vagyis inkább az, amiben te nem hiszel. De mi tiszteletben tartjuk ezt. Tedd te is ezt, kérlek. Kösz.

2010. aug. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
33%
Kis német csávó, szerintem fogd vissza magad. Szánalmas, hogy úgy akarod magadat naggyá tenni, hogy másokat alacsonyítasz le. Ideje leszállni a nagy lóról, mielőtt túl nagyot esel. Játszadozz a magad halandó kis életével, de jobb lenne, ha másokat tiszteletben tartanál, mielőtt még szánalmasabbnak találnak téged. -.-
2010. aug. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
68%
"És Jézus aki az embert teremtette" nos ezen nagyot csodálkoztam...
2010. aug. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
19%
a legkönnyebb megoldás bemesélni magadnak, hogy te egy való világban élsz és ezáltal jutsz hozzá a te kis lelki békédhez... nem is volt soha és nem is lesz relatív a való világ.. csupán számotokra ismeretlen, mivel egy kib*szott buborékban nőtök fel.
2010. aug. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
47%
53%-os: 15 éves létedre szánalmasan alacsony az intelligenciád. Én 14 vagyok. Kérlek, hasonlítsd már össze a válaszainkat.
2010. aug. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!