Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha a lélekvándorlás igaz...

Ha a lélekvándorlás igaz lenne, akkor hogyhogy a századforduló óta nőtt a lelkek száma?

Figyelt kérdés
Vannak a buddhisták, akik azt hangoztatják, hogy lélekvándorlás... Egyebek... De honnan jön a sok új lélek akkor? Vagy az emberi testbe reinkarnálódik a sok elpusztított állat? Ez marhaság... De gondolj bele, ha igaz lenne :) És Jézus aki az embert teremtette... Nem jutott eszébe egy "update" verzió?:D Mindent a kutatóknak kell megoldani?
2010. aug. 23. 18:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:

Most nagyon sok "rossz" lelek erkezett a foldi sikra, Akiknek nem lett volna szabad.

Ezek nagyon fejlettek, de erzeketlenek, s nincs bennuk szeretet.

Figyeld meg ezt a fejlodest, ami az utobbi evekben tapasztalhato, es nem foglalkoznak azzal, hogy mennyire karos az, amit a piacra dobnak, pl. az elelmiszerek, a sok

noveny vegyszer, amitol vagy elpusztul a gaz, vagy a noveny fog gyorsan noni stb.

Az allat tapok, amitol gyorsan megnonek, s az eladas a lenyege a penz szerzes, de nem foglalkoznak azzal, hogy ez mennyire artalmas az emberre es a kornyezet vilagra.


Ha jol emlekszem atlantisz lelkeknek hivjak Oket, egyszer mar eltek, de felrobbantottak onmagukat, s igy pusztult el az a bolygo.

Oket "mindenttudo"nak nevezik, mert annyira fejlettek, s e miatt a szellemvilagban mar nem volt Nekik megengedett, hogy ujra testet oltsenek, de amint latjuk itt vannak!

2010. szept. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam a Dr. Michael Newton Lelkünk Útja című könyvben hogy vannak Kezdő Lelkek Haladó Lelkek És Fejlett Lelkek, a Fejlett Lelkekből nagyon kevés van kb. az emberiségnek az 1%-a. A Legfelő 5-ik szintet vagyis a fejlettségi szintet elég nehéz elérni a mai világban, mert akkor éri el valaki ezt a szintet ha szeret mindenkit önzetlen stb... és ez a mai világban szinte lehetetlen,:D ezért még azok is visszaszületnek a földre, akik már az 5-ik szinten vannak azért mert karmát csináltak maguknak. Egyébként meg folyamatosan születnek új lelkek is a "szellemvilágban", akkor alakul ki az "én".
2010. okt. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 A kérdező kommentje:
Szellemvilág... Totem istenek... Milyen könyvek vannak... De nem akarom megsérteni senki érzéseit...
2010. okt. 13. 19:12
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!