Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan tudhatnám meg milyen...

Hogyan tudhatnám meg milyen ember voltam előző életembe ?

Figyelt kérdés
2021. máj. 20. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Mielőtt adekvát választ adok, kiegészítésre kell kérjelek. Mi célból van szükséged ezen információra?
2021. máj. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Semmilyen, mivel nem valószínű, hogy volt előző életed.
2021. máj. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
YouTubeon vannak meditációk, pszichológushoz is eltudsz menni, de én nem ajánlom. Nem véletlenül nem tudod.
2021. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Kérj meg egy asztrológust, hogy a születés horoszkópodban állítsa az aszcendenst a felszálló holdcsomópontra, egyenlő házrendszerrel és ezt az ábrát segítsen neked elemezni és összevetni az aktuális életed születési ábrájával.

Így kaphatsz egy átfogó képet a korábbi életedről és arról, hogy abból milyen erőforrásokat vagy problémaforrásokat hoztál magaddal az aktuális életedbe.

2021. máj. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Meditálás közben el lehet érni egy olyan állapotot amivel megtekintheted milyen voltál előző életedben. De álmok alatt is elő tudnak jönni.
2021. máj. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Van egy ilyen technika, régen olvastam neten. Tehát gondoltam, hülyeség.

:D Biztos lepontoztok majd, de nem baj.

Szóval egy tükröt veszel magad elé, belenézel , és a homlokodra, a harmadik szem területére koncentrálsz benne mozdulatlanul, csak oda nézel a tükörben. Elméletben egy idő után meglátod az előző életeid arcait. Én hiába próbáltam, semmit se láttam, csak megfájdult a szemem, mert olyan sokáig próbálkoztam. :D

Ezért megkértem a húgomat, hogy csinálja ezt meg, de nem mondtam el neki, mit kéne látnia, még kisebb volt, olyan tíz év körüli. Érzékenyebb, mindig látta más emberek auráját, gondoltam hátha lát valamit, ha nem, hát nem.

Utána kijött a szobából, és azt mondta, látott a tükörben pár perc után fiú meg lány arcokat gyorsan váltakozni, mind olyan idős volt, mint ő, és valami szürke állatszerűséget is. Nem volt ijesztő, azt mondta, tetszett neki. Leültem, mondom, ne már. Neki hogy megy ez is?

Nem kell elhinni, de nekem jól esett leírni. :D Mindig alulfejlettnek éreztem magam hozzá képest, hogy ilyenekre képes, mikor azt se tudta, mit kellett volna látnia a tükörben.

2021. máj. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi sem egyszerűbb. Tekints a mostani életedre. Örömteli vagy szenvedés sújt? Hát, így.
2021. máj. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én egy öregaszony voltam aki beteg volt és feküdt az ágyában és volt egy ablak
2021. máj. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi értelme lenne tudni?
2021. máj. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!