Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jön be ennyire ez a...

Miért jön be ennyire ez a stílus? Előző életemben az voltam?

Figyelt kérdés
Nos, én fehér vagyok. De iszonyatosan bejön a négerek stílusa. Minden. A zene, az öltözködés, a viselkedés, a sportok, Amerika, stb. Egyfolytában a rap zenét hallgatom, olyan cuccokban járok mint ők Amerikában, és úgy is viselkedek. Aranyfogat is szeretnék majd csináltatni, és arany nyakláncokat is hordok. Rohadtul bejön a stílus, ez az életem.

2017. márc. 27. 16:20
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Ja, és nem vagyok roma.
2017. márc. 27. 16:21
 2/30 anonim ***** válasza:
79%
Földrajzra bejártál iskolában? :)
2017. márc. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 R0 válasza:
Lehet
2017. márc. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon bejön, bár én azért húztam egy határt, és inkább csak tisztelem ezt a stílust, nem majmolom.
2017. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
54%

Mi jön be annyira? A laza feka fukszos repper drogdíler style?

Ez sokat elmond rólad.

2017. márc. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Igen, az jön be
2017. márc. 27. 17:21
 7/30 anonim ***** válasza:
Nem tudom, csak te tudhatod, hogy miért jön be.
2017. márc. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani,de gondolom kb.16-18 éves lehetsz.

A fiatalok nagy része átesik a "fekakorszak"-on,majd kinövöd Te is.

Amikor a nagybetűs élet elkezdődik,komolyodsz,céljaid,igényeid lesznek,jó munkahelyet akarsz,stb.,akkor majd rájössz,hogy a fekete stílussal,viselkedéssel,jelleggel nem sokra fogsz jutni,legalábbis itthon.

Tényleg nem kívánok neked rosszat,ha így akarsz élni,inkább menj el Chicagoba valami külvárosi gettóba szerencsét próbálni.Nem hinném,hogy a magyar társadalomnak szüksége lenne még erre is...

:)

2017. márc. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
69%

8 vagyok.

nem is a kérdésedre válaszoltam...

Szerintem azért jöhet be,mert a neten és TV-ben azt látni,hogy a feketék(túlnyomó többsége) mindenféle felelősségteljes munka nélkül brét lógatva egész nap tele vannak lével,arannyal,low rider kocsikkal,csajokkal,tiritarka ruhákkal,nem tartanak semmitől,lazák,stb.,

és ez imponáló számodra,elhiszed,hogy az élet ilyen egyszerű,hiszel a filmeknek,és a videóknak.

Csak ez a valóságban nem így működik...

2017. márc. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Hát nem :). 23 éves vagyok, rendesen dolgozom már. És engem a zene miatt fogott meg ennyire, már 8 éves korom óta ilyen vagyok, ez nem fog elmúlni. Én néger vagyok és kész. Én annak hiszem magam, ez az életstílusom.
2017. márc. 27. 20:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!