Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek létezik a karma?

Soulshard1 kérdése:

Szerintetek létezik a karma?

Figyelt kérdés
Tehát mindenki visszakapja azt a rosszat amit tett valamikor
2021. jún. 18. 23:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
73%

#19-20


Az nem jutott eszedbe, hogy TE követtél el valami hasonlót valaki(k) ellen és a téged átverő pasi csak a te kiérdemelt karmádat teljesítette?

2021. jún. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
60%
Nem, soha életemben nem vertem át senkit, én mindig csak adtam és adtam és adtam... Mindenhogyan, úgyhogy hagyjál a baromságokkal. Az nem jutott eszedbe hogy esetleg nem is létezik egész az egész ,,Karma,, dolog?
2021. jún. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
60%

ma 09:16


Ja, és a "jelenlegi" nőket is akiket átver, azoknál is a "kiérdemelt karmát teljesíti"?!

Legalább nevettem egy jót, érdemes volt felnézni ide ebbe a rovatba. Köszi.

2021. jún. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
65%

A karma csak ok-okozat, ami létező dolog.

A Pali lehet most kihasznál és előnyt kovácsol belőle, de hosszútávon egyedül marad, amennyiben nem változtat. Nagyon sötét nézetben, simán egyedül marad a szükség idején (egyedül betegen a halálos ágyán)...

Valamint a gyerekkor, ki ezt a mintát kapta az őseitől, mit vársz el?

Sok gyermek anyagi javakat kap "szeretet nevében" s mégis magányosan tengődik, s anyagi javakat kap ha elvégez ezt meg azt. S ebből mi jön le, a szeretet megvásárolható, a "szeretet" eszköz, ami a célt szolgálja. (oké, durván sarkosítok) Viszont kit ilyenné, neveltek, nincs tiszában azzal, h ez esetleg rossz. Nem tudom, ilyen e, vagyis a kinyalt valagú, kisherceg féleség. De az ő élete ha külsőben szép is, belül romokban van.


"Nem, soha életemben nem vertem át senkit, én mindig csak adtam és adtam és adtam..."

Magamból kiindulva, sosem voltál féltékeny, irigy? Nem vártad el, hogy hogyha adsz kapnod is kell érte valamit? Nem beszéltél ki mást, az imidzsét, rontva? sosem voltál destruktív? Sosem érezted úgy, hogy "Nekem, ez jár(na)!"

Mert ez, igazából nem áll messze, a Királyfitól...

2021. jún. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
66%
Karma nem létezik. Az emberek csak ezzel magyarázzák hogy miért történnek velük rossz dolgok. Pedig az ember maga teremti a saját valóságát. Automatikusan kivalasztjuk hogy mire vágyunk. Az pedig automatikusan megtörténik amint jól érezzük magunkat,jó dolgokra figyelünk. Ha pedig arra figyelünk hogy "ez idegesít,ezt utálom,erre nem vágyom,erre vágyom de nem jön" akkor további negatívot vonzunk.
2021. jún. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
60%
Hát köztetek meg de én nekem kb azt jelenti a karma amit #25 leírt.
2021. jún. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!