Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ez a büntetésem az elöző...

Ez a büntetésem az elöző életemben elkövetett dolgok miatt?

Figyelt kérdés
Szívbetegként születtem, és kb azota félévente kell járnom kontrollra+ már 2szer mütötte, na de a lényeg egyik ismerösöm azt állitja, hogy ez azért van mert elöző életemben én egy nagyon aljas gonosz ember lehetem. szerintetek is ez az egyik oka?
2010. aug. 25. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Ne higgy az ilyen baromságokban:)
2010. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
Ez marhaság.
2010. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Van, aki hisz az ilyenekben... én speciel nem. Szerintem ilyen nem lehet, mert olyan szörnyűséget nem követhet el ember, amiért olyan módon kell bűnhődjön, mint ahogy ma sokan élnek, ill amikben meghalnak. Ne rágd magad ilyeneken, törődj inkább az életeddel, a jó dolgokkal, a hétköznapi csodákkal
2010. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem.Ez a büntetésed a szüleid "bűneiért".
2010. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ma mindenki "nagyon okos", mindent tud, csak segiteni az embertarsain nem.

A betegseged az szervi betegseg, es Veled szuletett, tehat lehet, egy oroklott betegseg pl.

Az orvosodtol, Aki ismeri a konkret betegsegedet, tobbet tudna Neked mondani arrol, hogy mi a gond a sziveddel.

Egy biztos,hogy nem az elozo eleted miatt van, ne tord ezen a fejed.

2010. aug. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, amugy ezt egy gyurcsok tanitvány ismerösöm állitja :D
2010. aug. 26. 10:43
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is olvastam az előző élet teóriát.

Csak az a furcsa,hogy még senki sem kiáltott fel így: Hát újra itt!

2010. aug. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Minden probléma nélkül lehet ez is az egyike az okoknak... Regressziós hipnózist ajánlanék, az sok mindent kideríthet, de ha szívbeteg vagy, akkor orvos jelenlétében (sk pszichiáter végzettségű úr/hölgy is végez regressziós hipnózist, náluk kéne, mivel az alap orvosi képesítésük már elég arra, hogy időben leállítsák a hipnózist, ne legyen komolyabb baj... volt már rá példa, hogy szívbetegen laikus végzett regressziós hipnózist, aztán hirtelen rohammentőt kellett hívni... ha kardiológust rá tudsz venni arra, hogy jelen legyen, vagy pszichiátert tudsz keresni a dologr, akkor nem lehet komolyabb baj, de a Te esetedben mindenképpen ajánlom az orvosi felügyeletet... viszonylag kicsi az esélye, hogy baj lesz, de én nem kockáztatnék)


20/L

2010. aug. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

11:18... regressziós hipnózissal megoldható az emlékezés... nekem is ment. Mégsem villogok vele... tudod, nagyon sok a "hű, van mobilom, k.urva kemény vagyok, viszont összesz.arom magam bármitől, amit apu/anyu nem tud megmagyarázni, úgyhogy minden ilyesmi f.aszság" típusú emberke, aki inkább követi a struccpolitikát és bélyegez minden vele ellenkezőt skizonak vagy simán csak hülyének, mint hogy elfogadja bizonyos dolgok létezését... ezek az emberek rettegnek. csak sajnálni tudom őket :(


20/L

2010. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
sose értettem azokat az embereket akik egy EDDIG nem bizonyított dolgon vitatkoznak. Úgyse tudjátok meggyőzni egymást, az egyik szerint 100% marhaság az egész a másik meg eszerint éli le az életét.... azt hogy melyik a szánalmasabb mindenki döntse el, aztán tartsa magába ^^
2010. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!