Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek van valami a...

Szerintetek van valami a halál után?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy normális beszélgetést indítani a véleményetekről... Vajon újjászületünk, vagy mint a filmekben van egy szellemvilág? Esetleg ténylegesen mennyország és pokol? Vagy csak egyszerűen lakapcsolják a villanyt és kész? Bár a Bibliában nem igazán akarok hinni hiszen ha már csak a teremtés krónikáját nézzük már az egy nagy katyvasz... Isten megteremti Ádámot és Évát.. születik két gyermekük Káin és Ábel. .. Na akkor hogyan is tovább? Valamelyik a saját anyjával volt vagy mi? Szóval nem szeretnék megbantani senki mélyen hívőt de nekem a Biblia több sebből is vérzik.. Bár jó lenne elhinni hogy majd tényleg megítélik mennyire voltam jó ember és mehetsz az örök életbe de kicsit nehéz... És amúgy is.. Mi van az osemberekkel? Ők is ott vannak a mennybe vagy mivel akkor még nem volt vallás ők pogányok és nem kerulhettek oda? De ha mégis ott vannak akkor élek majd utána ősemberek mellett? Szóval igen csak katyvasz az egész ha az ember belegondolok és érdekelne a véleményetek... Persze köszönöm a trolloknak is akik majd poenkodni jönnek 😁

2021. júl. 11. 16:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Majd kiderül. Szerintem nincs.
2021. júl. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
2021. júl. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Én a reinkarnációban hiszek: hogy halálunk után visszekerülünk a köztes létbe, ahol végig gondolhatjuk az éppen elmúlt (meg többi addigi) életünk eredményeit, ehhez vannak segítő lelkek is ott. Majd kitaláljuk, mit szeretnénk teljesíteni, átélni a következőben és leszületünk a megfelelő testbe.
2021. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
42%

Sok ember aki klinikai halalba kerult (csak annyi a kulonbseg a halal es a klinikai halal kozott, hogy van egy kis idotartam amikor az illeto meg "visszahozhato"), es arrol szamoltak be, hogy olyan mint egy alom, csak nem almodsz, semmiseg.


Arrol is van tanulmany, hogy akik a halaluk vege fele (nem amikor meghaltak) ezt meg azt lattak, meg Jezuskat, meg Jimmy Hendrixet egy alagut vegen ahol minel kozelebb ment a luk vegehez annal fenyesebb lett, hogy ilyenkor beindul egy biologiai aposztozis, akkor az agy es a sziv "szinkronba" kerul, hogy "Rendben, keszel allunk, mehetunk".


Ekkor az agyban levo molekulak polaritasa nem csak ugy megszunik, hanem egy ilyen molekula-dzsungel lesz es az agy is "osszezavarodik".


Es ilyenkor hatalmas mennyisegu dopamine, norepinephrine meg serotonin meg egy csomo mas neurotranszmitter szabadul fel az agyban, es ezekbol lesznek a hallucinaciok Jimmyrol meg Jezusakrol, es sokan ugy szamoltak be errol mint "a valosagnal is valosagosabb", a sok norepinephrine-tol.


Szoval ne higyjuk azt, hogy az ember tobb a patkanynal. Nem. Max evolucios fejlettsegben. Bar az is kerdeses, mivel a evolucioja is kibirta eddig, ahogy csak az ember. Az hogy mi tudunk matekot szamolni az mar teljesen mas. A patkany meg atfer a kisebb lyukakon.


Az ember is allat, es aki abban hisz hogy van valami kemeny dolog a halal utan, az max. fel a halaltol vagy vallasos, bar a ketto lehet hogy nem zarja ki egymast, sot.

2021. júl. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

Lehet valami a halál után persze, ugye a szokásos túlvilág, meg ahogy írják, a reinkarnáció is.


Jobb élet lehet ott én szerintem (a túloldalon).

2021. júl. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%

"es aki abban hisz hogy van valami kemeny dolog a halal utan, az max. fel a halaltol vagy vallasos"


Ez nem tény, hanem a te személyes véleményed, szóval szerintem beletehetted volna a "szerintem" szót.

2021. júl. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%

6


Bocs igazad van, akkor atirom "es aki abban hisz hogy van valami kemeny dolog a halal utan, az max. fel a halaltol vagy vallasos vagy hivo"

2021. júl. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
Raymond Moody könyveit ajánlom kezdésnek, ő aki mainstreammé tette a halálközeli élmények témáját. Azokból pedig lehet rálátásokat kapni. Valami van, az biztos. Sőt inkább az a fura, hogy mi most itt vagyunk és megéljük ezeket a testi szerepeket.
2021. júl. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 SZücsöm ***** válasza:
100%

4 Vannak olyan beszámolók amikre nem adnak választ az általad leírtak.

Persze az se kizárt hogy azok a beszámolók hazugságok.

2021. júl. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%

9


Milyen beszamolok?


Az agy sok minden hulyesegre kepes, plane ha ilyen extrem allapotokba kerul.

2021. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!