Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha meghalt egy ismerősöm el...

Ha meghalt egy ismerősöm el tudok még aznap búcsúzni tőle a hűtőhazban?

Figyelt kérdés

2021. júl. 16. 18:29
1 2
 1/11 Grimfox ***** válasza:
98%
A hűtőházba nem engednek be. Legközelebb valószínű, hogy csak a ravatalozóban tudsz elbúcsúzni.
2021. júl. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Tőle már sehogy sem, mivel halott, nincs ami felfogna bálőled bármit is. Ez a dolog innentől csak neked számít, a te lelki nyugalmadnak, a te gyászodnak. Azt meg otthon is meg lehet tenni a 4 fal között. Nem kell fizikai jelenlét. Ha jobb szeretnél mégis jelen lenni, akkor menj el a temetésére, látogasd a sírját.
2021. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Személyesen csak a ravatalozóban vagy a temetésen, de magadban is el tudod búcsúztatni
2021. júl. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
80%
Igen, általában hamvasztás előtt is várnak 2-3 napot. Érdemes felhívni a temetkezési vállalkozókat, akik az ismerősöd elvitték, és időpontot kérni, viszont valószínűleg a ravatalozóba fogják kitenni.
2021. júl. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Nekem megengedték, hogy anyukámat újra megnézhessem a boncteremben (még egyben volt, de már megjelölve a homloka.) Két ismerősömmel mentem, hogy bírjam ezt a helyzetet. Pokoli nehezen engedtem el az elején, az volt az elhatározásom, hogy visszahívom az életbe, hiába nem lenne szabad ezt megtenni. Ez volt a negyedik alkalom, hogy újra megnéztem holtan.


Nem tudtam elfogadni a halála tényét kb egy évig. Most már lassan két éves ez a megváltozott élethelyzet - ezen az éjszakán azt álmodtam, hogy SOKADSZOR FELTÁMADT egészségesen kijött a kórházból és újra velem van. Álmomban megdorgáltam, hogy miért zavar így össze, azt hittem, meghalt. Fura volt nagyon az egész. Valószínűleg lezárult bennem a történet, elfogadhattam a valójában "elfogadhatatlant".

2021. júl. 17. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Minden patológián van megtekintő helyiség, de csak közvetlen hozzátartozó nézheti meg. Éppen tegnap volt benne részem :(
2021. júl. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Ez az elbúcsúzás már meglehetősen egyoldalú lesz, úgyhogy bárhol lebonyolítható, akár otthoni magányodban is.
2021. júl. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :(
2021. júl. 17. 10:54
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
7, majd akkor szólj, ha átélted. Figalmad nincs, mennyit jelent, hogy amikor hetek óta csak fájdalmat és szenvedést láttál valakinek az arcán, most már nem szenved.
2021. júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Manócska1 ***** válasza:
87%
nem mindig engedik a kórházban hogy megnézd. legalábbis nagyapámat még a lányának sem engedték megnézni. gondolom attól függ milyen látvány.nem mindenki szép kisimult arcú,mintha csak aludna..
2021. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!