Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi volt a legnagyobb karmával...

Mi volt a legnagyobb karmával kapcsolatos eseményetek?

Figyelt kérdés

Lehet saját vagy más története is.

Plusz a szavazáshoz a kérdés:

Hiszel a karmában?



2021. júl. 30. 17:30
A kérdező szavazást indított:
Hiszek
Nem hiszek
23 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

1. Strandon volt, csúszdánál. Éppen sorra kerültem, majd egy kis cigánygyerek beelőzött, szaladva. Én ezen úgy felháborodtam, hogy utána csúsztam és direkt rajta landoltam a 93 kilómmal. Ezután arra lettem figyelmes, hogy leesetett a napszemüvegem. Hosszú keresés után meglett. :)


2. A pultos csaj nem végezte a dolgát, leszidtam. Majd arra lettem figyelmes, hogy folyik az italom. Olyan balfék voltam, hogy ferdén tartottam a poharat, a frusztráltság miatt, amit ő okozott nekem az alkalmatlansága miatt... De a végen vele takarítattam fel. :)

2021. júl. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy hiszek-e benne, illetve hogy a karma-e az, amiben hiszek. De mindenki, aki gyerekkoromban bántott az iskolában, most szop. Én betudom ezt egyszerű következménynek, mivel nem voltak túl okos gyerekek, nem tanultak és nem lett jobb életük, ellentétben velem, a csóró stréber gyerekkel, aki azért tanult hogy kikerüljön onnan. Igazából nem karma ez, csak ok-okozat.
2021. júl. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

1. Egyszer amikor nagyanyám bántotta (nem fizikailag) anyumat, utána elkezdtek a nagyanyámtól távolodni az emberek, plusz még az egyik csap is eltört nála.



2. Volt egy régi barátnőm aki csak úgy eldobott magától, vége lett a barátságunknak, nagyon rosszul éreztem magamat. Lett egy másik barátnőm akivel jobban kijöttem, ezután felkeresett a régi barátnőm hogy szóba állok-e vele még. Jól leoltottam, és letiltottam mindenhonnan, hogy azt érezze amit még én éreztem.

2021. júl. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Grimfox ***** válasza:
87%
Metionin, a karma is ok-okozat elven alapszik, bár valóban nem biztos, hogy van összefüggés aközött, hogy veled szívóztak, és aközött, hogy most ők szívnak. Inkább az általános döntéseik miatt olyan az élétük, amilyen. És ezen döntések között ott van az, hogy valami értelmes tevékenység helyett veled szórakoztak.
2021. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Metionin ***** válasza:
100%
4. Létezik egyáltalán "tisztán" karma?
2021. júl. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Grimfox ***** válasza:
100%
Elvileg minden, ami veled történik, okozata valaminek, amit korábban tettél, vagy éppen nem tettél meg, pedig kellett volna. Ez persze nehezen emészthető, mert ez alapján nincs szabad akarat, de a pillanatnyi döntéseid, ha nem az árral úszol, szabadok. Persze azoknak is lesz okozata. Szóval elméletben minden tisztán karma. Gyakorlatban nem látom át ilyen mélyen, elhinni meg nem akarom csak úgy. De elképzelni el tudom ezt a lehetőséget is.
2021. júl. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szomszédasszonynak lánya van, csakúgy mint én. A lánya 1 évvel idősebb mint én de gyakorlatilag a születésemtől fogva versengett anyámmal hogy ki a jobb gyerek. Az apukám és szomszéd pasi "sajnos" legjobb haverok, szóval elkerülhetetlen volt a gyakori találkozó.

Ment a verseny a jegyeken, külsőn, szülinapi buli nagyságán és minden máson. Ha engem felvettek a számomra legjobb gimibe, akkor a szomszéd csajszi már a város legjobb tanulója volt (nyilván kamu volt).

Jelenleg én 2 diplománál, 2 gyerkőcnél, egy csodás férjnél, és végre egy saját háznál tartok.

A csajszinak van egy kutyusa, meg egy albija.

2021. júl. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Meg kell ölnöm a darazsakat és a szúnyogokat.
2021. júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Betört az orrom a sorsom sürgetése miatt.
2021. júl. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6%
Megharapta a bokám egy pulikutya. Az egy elég meghökkentő karma volt.
2021. aug. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!