Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezik párhuzamos síkja az...

Létezik párhuzamos síkja az emberi tudatnak, vagy létezésnek?

Figyelt kérdés
A kérdésem komoly! Úgy gondolom testben még itt vagyok. Egyre nehezebb. Napról napra fáradtabb és gyengébb vagyok. Mindenem oda.. Úgy érzem a testem él, de talán a lelkem már nem. Talán meghalt. Vagy csak elfáradt. Van valami, ami még életben tart és biológiailag élek, de talán ez már csak látszat. Vagy valaminek az előjele. Nem tudom. Mindig is ateista voltam. Sose hittem a vallásokban, vagy a túlvilágban. De most valami megfogott és ahogy érzem, hogy óráról órára - percről percre rosszabb, mintha nem én lennék már. Mi ez? Talán csak az elmém játszik velem és így próbálja védeni magát a tudattól? Attól, hogy tudom, ez így már nem jó? Én fogom megtenni. Lehet legbelül félek. Az elmúlt években mindig arra gondoltam, hogy lejjebb nincs és innen még van esély. Nincs már. Abba kell hagynom az álmodozást. Reálisan látni.. Büszkén távozni..

2021. dec. 4. 03:14
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Túl sokat gondolkodsz :)
2021. dec. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én pedig azt mondom, kezdj gondolkodni fantáziálás helyett!

.

"Úgy érzem a testem él, de talán a lelkem már nem."

Ha hiszed, hogy tested mellett van lelked is, tudnod kell, hogy az élethez kell mindkettő.

Zombik xsak a harmadosztályú filmekben vannak.

2021. dec. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha létezik is'párhuzamos sík', arról soha nem fogunk tudomást szerezni, mert azok nem átjárhatók.
2021. dec. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem fogsz belehalni ne félj. Csak észrevetted hogy nem vagy egyenlő az elméddel. Olyankor úgy érzed kicsit hogy tűnsz elfele, de olyankor csak a gondolatok tömkelege, meg az elme ereje gyengül meg, a végére tisztán tudod mi vagy, és észteveszed hogy az elme nélkül is zajlik az élet anélkül hogy ficánkolna, meg olyanokról szólna hogy döntöget.

Ez áldás nem mindenki éli meg a testhalálig.

2022. jún. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit párhuzamos meg jelenlegi síknak gondolsz, azok ugyanaz a sík, sőt más sík egyáltalán nincs. Azért gondolod különbözőnek, mert eddig személyként azonosítottad magad, most pedig megláttad hogy a személy nem te vagy, hanem te az vagy amiben a személy megjelenik, és attól független vagy. Ez természetes hogy megzavarja az elmét, tudni kell hogy az elme itt szükségtelen. Viszont ezeket valószínűleg már tudod, legalábbis ha nem győzött a haláltól való félelem feletted, és nem vetted újra a "válladra" az elmét, és nem azonosítod magad az elmével, illetve nem azonosítod magad egy személlyel.
2022. jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!