Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Halott szeretteink várnak...

Halott szeretteink várnak minket odafent? Fogunk még találkozni?

Figyelt kérdés
Szerintetek látják mi történik fentről a haláluk után?
2022. jan. 11. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Egyszer élsz. Egy élet, egy esély.
2022. jan. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
A lelkek, de azok sem abban a csomóban, ahogy az adott emberben voltak. Szerintem a lelkünknél érvényes a "minden egy".
2022. jan. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nincs odafent, de odalent sincs! Az emberi test halála után a tudat megszűnik létezni. Legalább is nincs bizonyíték arra vonatkozólag hogy az emberi test (fizikális) halála után is van élet. Tehát magyarra le fordítva a tudat = lélek. És a tudat nem éli túl az emberi test halálát.
2022. jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
85%

halálunk után a lelkünk itt marad a földön még ha jól tudom 3napig!

Lehet hogy hülyeség és sokan le is pontoznak ezért de amikor meghalt az egyik rokonom 3napig virasztotta a lelkét a család és én a második napon be mentem a szobába(otthon halt meg az egyik szobába) és egy kis tányérban raktam sót! A sóba másnap valaki bele nyúlt!(jellegzetesen vékony és rövid ujjai voltak abszolút az ő ujja volt!)

Itt jegyezném meg hogy aznap (es mind a három napon keresztül) zárva volt az ajtó és csak nekem volt hozza kulcsom. Azaz senki nem léphetett be oda rajtam kívül!

2022. jan. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem: A lélek tovább él a halál után is. De nincs Mennyország, Pokol, meg stb. Én alapvetően vallásos vagyok, de nem gyakorlom, Istenben sem hiszek. Van ezerféle vallás, tanítás, mindegyik más istenben hisz, mást tanít, szerintem egy sincs. Az én szemléletem szerint, miután meghalunk, az emberi lét abban a formában, ahogy a Földön volt, megszűnik. Magyarán a testünket elveszítjük a halálunkkor. A lélek viszont nem tűnhet el. A szellemekben hiszek, tapasztaltam már én is különös dolgokat ezzel kapcsolatban. Amíg nem halunk meg, úgyse tudjuk megmondani, hogy mi van és mi nincs. Így azt sem, hogy a lelked a szeretteid lelkével fog-e még találkozni. (Ha tippelnem kéne, szerintem: Nem. Ezért is szokták mondani, hogy élj a mának.)
2022. jan. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyes felfogások szerint a fizikai léten túl több "szint" van, ezért a találkozás attól függ, hogy ki milyen szinten volt lelkiekben, amikor meghalt. Pl. egy elnyomó, kegyetlen ember soha nem kerül halála után arra szintre, ahová egy jó lelkű ember...a gyilkos és áldozata sem találkozhatnak egymással a halálon túl.


[link]

2022. jan. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Cubina ***** válasza:
100%

Csak akkor találkozunk velük "odafent", ha nem születtek le újra a mi halálunk napjáig.

Egyre több beszámoló származik azoktól, akik pár percig a klinikai halál állapotába kerültek. A gépek szerint már nem voltak életben, de ők mégis látták magukat a műtőben felülnézetből, és hallották, hogy az orvosok miről beszélnek. Visszatérve mondták az orvosoknak, hogy ezt meg amazt hallották, ők meg értetlenül álltak a dolog előtt, hiszen az illető meghalt, nem hallhatta és nem emlékezhet a halál beállta utáni beszélgetésekre.

Én is meghaltam többször babakoromban, de sajnos mindig visszahoztak. Emlékeim nincsenek, de mégis tudom, hogy a halállal nincs vége az életnek. Az csak egy átmenet két élet között és van egy "váróterem", ahol a lelkek várakoznak.


Amikor kiszáll a lélek a testből, elindul egy sötét alagúton, aminek a végén ragyogó fény várja, és ott a fényben elébe mennek azon elhunyt szerettei, akik még nem születtek le. Ezért van, hogy valaki valamelyik szülőjét látja, mások "csak" egy távolabbi rokont, vagy jóbarátot, mert akit igazán keresne, már nincs ott.


Amikor átmennek a fénybe, kapnak egy ideglenes testet, ami olyan, mint a földi testük, csak levehető, mint egy kabát. Így tudják felismerni egymást odaát, aztán később leveszik magukról ezt a kabátot, mert nincs rá többé szükség, csak akkor, amikor meghal egy újabb szerettük és odamennek elé.

Sajnos nincs rá semmi garancia, hogy amikor elmegyünk, találkozni fogunk a szüleinkkel, szeretteinkkel. Talán csak akkor, ha a halálesetek között kevés idő telik el, és még nem volt idő újra leszületni.


Apukám már 27 éve elment, édesanyám pedig karácsony előtt. Nem tudom mikor fogok meghalni, de nagyon remélem, hogy nem kerüljük el egymást, mert akkor kénytelen leszek én is visszajönni, pedig nem akarok.


Nekem a nagymamám jött vissza a lányom formájában. Két évvel a nagyi halála után született.

Teljesen egyformák belsőleg, a lányom még ugyanazokat a szavakat is használja, mint régen a nagymamám, pedig nyilván nem "ismerték egymást". Még a horoszkópjuk is ugyanaz, nagymamám január 9-én született, a lányom január 7-én, de kilencedikére voltam kiírva, csak aztán császározni kellett, így előbb érkezett.


Szellemek azok, akik valami miatt nem mentek a fénybe. Talán gyilkosság, baleset áldozatai lettek, és nem hajlandóak azóta sem felfogni vagy belenyugodni, hogy már nem "élnek". Többször is hallottam, láttam őket, még fényképem is van egy szellempartiról, amikor kipróbáltam az új kamerámat és egy csak úgy lefotóztam éjjel a plázát. Szabad szemmel nem láttam senkit, csak a képet kinagyítva fedeztem fel egy csomó alakot bent és az ajtón kívül úgy, hogy éjszakára zárva van a pláza ajtaja.

2022. jan. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Cubina ***** válasza:
77%
És igen, látnak minket, főleg a távozásuk utáni napokban, hetekben, és jelét is adják ha itt vannak, csak nagyon sok energia szükséges a megjelenésükhöz. Engem nagyon kikészített anyukám halála és hiába szerettem volna érzékelni őt, csak akkor adott jelet, amikor más is velem volt. Gondolom az ő energiájukból tudott táplálkozni, mert az enyém teljesen lenullázódott.
2022. jan. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!