Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A homoszexuális, leszbikus,...

A homoszexuális, leszbikus, biszexuális, stb emberek szexuális beállítottságát-, illetve sokszor a "bizonytalanságát" az okozza, hogy előző életükben az ellenkező nemhez tartoztak, és emiatt a mostani nemükben nehézséget okoz nekik az "átállás"?

Figyelt kérdés

2022. jan. 13. 20:08
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
39 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Meleg vagyok, de egy csöppet sem tudom magamat egy nőhöz hasonlítani. Férfi vagyok, ilyennek szeretem a lényem. Annyiban térek el másoktól, hogy a saját nemem iránt érzem azt, amit a többség az ellenkező iránt.

Nem hiszek a reinkarnációban, de a létezését feltételezve sem tartom valószínűnek ezt az elméletet az előbb leírtak miatt. A transzneműeknél lehetne ez valid kérdés, de ezt úgysem lehet igazolni, vagy cáfolni, hisz a reinkarnáció is csak egy elmélet, nemhogy az ehhez kapcsolódó többi gondolatmenetet, mint ezt.

2022. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Az inkább a transzneműneknél lehet. Ha tényleg van előző élet.
2022. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
Elvileg vannak olyanok akik erre fogják.
2022. jan. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%
Ian Stevenson ír több ilyen esetről. Ő olyan emberek beszámolóit gyűjtötte, akik emlékeztek az előző életükre. Nekem úgy tűnt, hogy azok az esetek, ahol "zavar" állt be, épp az emlékezés miatt történtek. Nem tudott egyszerre két nemű lenni a fejében. Nem a nemváltás miatt. Brian Weiss is ír reinkarnációs hipnózisokról, az alapján az derül ki, hogy mindenki vált nemet időnként, de attól még nem a korábbi preferenciák szerint vonzódik. Bert Hellinger családdinamikai okokat talált bizonyos esetekben saját nemhez vonzódásra.
2022. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
49%
Honnan veszed hogy van előző élet?
2022. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!