Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az atlantisziak hittek a...

Az atlantisziak hittek a reinkarnációban?

Figyelt kérdés

2022. jan. 19. 17:28
 1/8 A kérdező kommentje:

Ha esetleg van itt olyan, aki emlékszik az előző életére és Atlantiszott élt, az leírhatná, hogy hitt/hisz-e a reinkarnációban?

Nem tudom, hogyan fogalmazzam meg, de érti, aki akarja.

2022. jan. 19. 17:30
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Ők nem hittek hanem tudtak, rengeteg tudás birtokában voltak, spiritualitás összefonódott azzal amit hétköznapi életnek hívunk, ahogy most is lennie kellene. De ha erdekel a téma mindenképp nézz utána bővebben mert megéri, ők egy nagyon fejlett földönkívüli faj.
2022. jan. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Minden eddigi életemben hittem a reinkarnációban.
2022. jan. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Régen a reinkarnáció volt az elterjedt, bár aszem a belőle való kikerülés már reform volt.
2022. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Nem Európában nem volt nagy divat.

Egy két pogány hitben rebesgetik de azt is belemagyarázásnak érzem.

Még mielőtt lefszkodnál, Atlantisz-Egyiptom elméleti távolság ami le van jegyeve, körző távolság mérés a térképen feljegyzett távolság alapján. Irány és még van az elvileg elsüllyedt kontinens...+ A méretek sem utolsók.


Az elsüllyedés jelentheti szimbolikusan a lesüllyedést értelmi, szellemi szinten. Debilek használnak okos cuccokat S ezzel biztosítva elsősorban önmaguknak hogy okosabbak mint amik. Lásdt való világ. Biztos ismersz egy idióta egoista fszt akinek halvány lila fgnja sincs de ő akkor is jobban tudja, mert neki fejlettebb, okosabb, több és jobb ketyeréje van mint neked, szóval 'kuss a neved!"

.... Ez is afféle süllyedés.


Ettől függetlenül igen hiszek, de nem állítom hogy van is.

2022. jan. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én is inkább Európa, max. Észak-Afrika környéki vallásokban "keresem az igazságot". Szóval lehet mondani a pogány kultuszokban.

Nekem a hinduizmus, buddhizmus nagyon keleti, nagyon nem az én gondolkodásomhoz tartozó. Nekem pl. nem szimpatikus ebben az, hogy az újjászületésekből ki kéne lépni, mert az egész egy szenvedés, stb.

2022. jan. 20. 00:23
 7/8 Attila50 válasza:
100%

Inkább azt kellene kérdezni hol nem hiszik a reinkarnaciot.

Jézus is tanította....igaz azt kitöröltek a fene nagy kanonizálasban.

2022. jan. 25. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy kettő azért benne maradt.

Pl.: Elvileg Keresztelő János Illés reinkarnációja

2022. jan. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!