Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » (Elméleti kérdés) Milyen az,...

(Elméleti kérdés) Milyen az, ha valaki totális megvilágosodást ér el és eggyé válik az univerzummal? A pszichedelikus szerek ezt lehetővé teszik?

Figyelt kérdés
Semmi hátsó szándékom nincs vele, csak elméleti síkon kérdezem. Az ayahuasca a legérdekesebb számomra, amiket olvastam róla. Tényleg nem evilági, földöntúli dolgokat lehet vele megtapasztalni?

2022. febr. 14. 21:06
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Én nem próbáltam sem lsd-t sem gombát, viszont a jó öreg cigit azt egy időben nagyon szerettem. Viszont sikerült egy rosszabb időszakomban belefutni egy pszichózisba. Senkinek nem ajánlom, nagyon nem. Hónapokra kihúzta a lábam alól a talajt, és még mindig a következményit nyögöm. Voltak nagyon jó élményeim vele, sok mindenben rájöttem, de így összeségében nézve inkább negatív hatása volt. Tehát akinek eleve van valamilyen mentális betegsége, vagy rosszabb időszakában van, mindenképp kerülje. Mert 1 óra nyugiért cserébe nem éri meg a pszichiátrián kikötni.
2022. dec. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!