Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogy tudnám a rossz karmámat...

Hogy tudnám a rossz karmámat teljesen kitisztítani? Újjászülethetek egy másik ember testében?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk valaki meg próbál jó útra térni, akkor azzal a rossz karmáját tudja ellensúlyozni?


Ha mondjuk valaki szervdonor lesz, vért ad, vagy mondjuk vesét, akkor lehetséges, hogy halála után annak a testében fog újjászületni, aki megkapta a szervét? Mondjuk a vesét, vagy aki vérátömlesztést kapott? Akkor a karmája azzal rászáll az adott személyre, vagy mi?



2022. febr. 22. 15:50
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
48%
Most adok neked egy hatalmas egyes alát fizikából.
2022. febr. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, ha én nem vagyok elégedett finoman szólva sem az életemmel és szeretnék egy új életet kezdeni előlről, tiszta lappal, hogy megválasszam, milyen nemű legyek, melyik országba és milyen családba szeretnék leszületni?
2022. febr. 23. 14:59
 43/50 anonim ***** válasza:
85%
42 - Akkor baj van, mert ez nem lehetséges. Egyetlen megoldásod a problémáidat feltárni, megoldani, és ebből az életből kihozni a lehető legtöbbet.
2022. febr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:
43: De én csak akkor tudok tiszta lappal kezdeni, ha újra leszületek, hiba nélkül és mindent előlről kezdek. Traumák és hibák nélkül. Nekem ez az élet nem kell, mert túl sok sebet kaptam és túl sok baklövésem volt.
2022. febr. 23. 15:07
 45/50 anonim ***** válasza:
83%
44 - Ereszd el azt a vágyat, hogy tiszta lappal indulsz, és próbálj meg a korábbi hibáidból előny szerezni. Gondold át, vond le a következtetést, tanulj belőle, és ne kövesd el újra!
2022. febr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:
Amúgy a szervdonorság ötlete onnan jutott eszembe, hogy akármilyen rossz és gyarló ember is vagyok, boldogsággal töltene el a tudat, ha valaki az én szerveimet egy rászoruló kapná meg és ennyivel legalább tudnék segíteni rajta. Benne élne egy részem. Tudom, hülyén hangzik és elmebeteg vagyok... 😃😃
2022. febr. 23. 18:01
 47/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem hangzik hülyén. Én Németországban élek, itt pl. létezik egy kiskártya, amin bejelölheted, hogy a halálod esetén mit csináljanak a szerveiddel. Kitöltheted, hogy minden szerved felhasználható, így ha meghalsz, de maradnak ép szerveid, azokkal megmenthetsz akár több életet is.

Én is kitöltöttem és viszem mindig magammal, hogy ha meghalok, még akkor is segíthessek valakin.

2022. febr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
47: Igen. Így bár halálom után én már nem létezem, de egy élő eleven részem benne lesz valakiben, egy másik emberben. Nem akarnám, hogy a poré és enyészeté legyen a hullám, hanem minél több részemet hasznosítsák.
2022. febr. 23. 18:07
 49/50 A kérdező kommentje:
Mondhatni ha valaki valamilyen szervemet megkapná és akár megmenteném ezzel őt - életem legjobb döntése lenne.
2022. febr. 23. 18:12
 50/50 anonim ***** válasza:
100%
49 - Hát szerintem jogodban áll ilyen döntést hozni, pl. az egyik vesédet felajánlhatod olyanoknak, akiknek egyetlen egy sincs, de gondold meg, mielőtt ilyet teszel!
2022. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!