Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mit tennél ebben az elméleti...

Mit tennél ebben az elméleti helyzetben?

Figyelt kérdés

Választhatsz, hogy az életedben most jelenlévő problémáid közül 1-nél segítséget kapsz, és megoldódik, ugyanakkor ez abba kerül, hogy egy fontos életleckét így nem tanulsz meg, és egy másik életben ugyanúgy ott lesz a teszt.

Megérné neked?


2022. ápr. 5. 23:43
A kérdező szavazást indított:
Már olyan elegem van, hogy elfogadnám a segítséget. Nem ér ennyit, hogy csak szenvedjek a feladattal, közben meg lehet a végén meg se tudom oldani.
Nem kell segítség. Inkább szenvedek vele addig amíg meg nem oldom. Ez a segítség nem megoldas csak halogatás. .
21 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Ezotéria kategóriába írd az ilyen típusú kérdéseket, Kedves Kérdező.
2022. ápr. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam, legalább egy elméleti kérdés erejére csak el tudunk szakadni a valóságtól...Hittől függetlenül.

Nekem mindegy lenne milyen kategória...

2022. ápr. 5. 23:52
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadnám a segítséget :)
2022. ápr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Az alapfeltevésed azon alapszik, hogy hiszel a reinkarnációban. Innentől kezdve nincs hitbéli függetlenség a kérdésedben.
2022. ápr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Jajj nektek nem tök mindegy, hol a kérdés. Ha nem a kérdésre válaszolsz, minek kell ide böfögni?
2022. ápr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ha az adminoknak nem tetszik majd átrakják, áldásom reá.

A kérdésre meg nem kötelező válaszolni. Te döntöd el valaszolsz-e, ezek szerint úgy döntöttél nem a kerdésre válaszolsz, hanem belekötsz abba, amin nem tudsz túllépni, csak mert annyi minimalis időre nem tudsz elszakadni a saját berögzült nézeteidtől hogy "mi van ha?".

Ez így rendben van, csak azt nem értem, ezt miért osztod meg a nagyközönséggel (hiszen nem ez volt a kérdés), és miért feltételezed, hogy más se hajlandó belemenni egy gondolatkíserletbe?

2022. ápr. 6. 00:12
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen fostalicska az életem, lesz mit megoldani úgyis a következőben (ha lesz ilyen) szóval jöhet Pénztáros Lölő segíteni megoldani a problémáimat.
2022. ápr. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
63%

Nem is tudom melyik problémámat válasszam ki, de az biztos, hogy, ha lenne ilyen lehetőség, akkor élnék vele.

Ha feltételezem, hogy van reinkarnáció, a lélek minden újjászületésnél valami újat tanul meg, most én a jelenlegi életemben mit bánjam, hogy a következő életemnek eggyel több tanulnivalója lesz?

2022. ápr. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
Te ilyen hívő vagy?
2022. ápr. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
51%
Ha nekem (#8) szólt a kérdés, akkor azt tudom mondani rá, hogy "Szeretnék ebben hinni" sziklaszilárdan nem tudok, senki sem tudja mi lesz, ha meghalunk, de engem megnyugtat annak a gondolata, hogy valami lesz. És mivel most élek, annak a gondolata hangzik a legjobban számomra, hogy később is élni fogok. Persze aztán lehet csak lámpa lekapcs, megzabálnak a giliszták, de valahogy az új élet csak jobban hangzik, nem?
2022. ápr. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!