Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mit tennél ebben az elméleti...

Mit tennél ebben az elméleti helyzetben?

Figyelt kérdés

Választhatsz, hogy az életedben most jelenlévő problémáid közül 1-nél segítséget kapsz, és megoldódik, ugyanakkor ez abba kerül, hogy egy fontos életleckét így nem tanulsz meg, és egy másik életben ugyanúgy ott lesz a teszt.

Megérné neked?


2022. ápr. 5. 23:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ebben élek folyamatosan, tök gáz, mert valóban nem tanulok... A környezetbeli változás, másik munkahelyre való átnyergelés segíítene, de nem megy.

Egyedül nem tudom ezt a dolgot megoldani.

2022. ápr. 6. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem szavaztam a megfogalmazás miatt, de én bevállalnám. Nem szenvedek. Az ilerlángomat akarom. Ez után mimden magától jönne. Ha emiatt következő életemben meg kell még tapasztalnom, hogy milyen nélküle, és ezzel és az ezzel járó következményekkel teljesen együtt kell éljek, megtapasztalni őket, akkor is.

Itt most fontosabb.

2022. ápr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 SZücsöm ***** válasza:
26%
Ha létezik is reinkarnáció az 'tuti biztos' hogy "leckék" nem léteznek. Ilyeneket csak a New Ages Spiri Bullshitek állítanak. Tehát jöhet a segítség.
2022. ápr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
68%
Időben behatárolva létezünk. Ott a kérdés, mi van, ha nem tudom a kiszabott idő alatt megoldani a feladatot. Túl fáradt a lelkem, millió kudarc a hátam mögött, szükség van erőre is a feladat elvégzéséhez. Nem mindegy milyen korban élünk, milyen személyiségek vagyunk, mennyi nehézséggel találjuk szemben magunkat. Ilyenkor azt mondom, inkább jöjjön valami segítség, ha más nem egy olyan dolog, ami által könnyebben veszem az akadályokat. Nem az a megoldás, ha folyamatosan ütnek, motiváció mindig kell. Elég ha az ember kap egy akkumulátort és egy térképet az élethez. Ez az életünk is ugyanolyan nehéz, mint a többi és vállalom, hogy időnként nehéz talpra állni. Főleg akkor, ha egész életemben mindig is ezt csináltam. Az embernek akkor a legnehezebb élnie, amikor már semmilyen megoldást nem lát maga körül.
2022. ápr. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!