Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha valaki bántja, éhezteti...

Ha valaki bántja, éhezteti magát, esetleg öngyilkos lesz az milyen hatással van a karmájára?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, csak úgy eszembe jutott. Végülis rosszat tesz valakivel, csakhogy ez a valaki saját maga.
2022. ápr. 17. 13:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez egy hajlam is, a külső szemlélő számára nem reális, hogy egy depressziós miért lett az. Mert nála simán depihez vezetett az, hogy rá kellett jönnie, nem lapos a Föld. Simán átugorhatná, mert mennyire nem lényeges a kis magyarországi életében, hogy lapos vagy gömbölyű, de ő az a személyiség, aki emiatt magába roskad.

Szerintem ez nem spiri vélemény, hanem átlag viszonyulás. Ne hagyd el magad, ha érzed, hogy már semminek nem tudsz örülni, le vagy fáradt vagy, akkor próbálj meg kijönni belőle. Nem csak a családtagok miatt, magad miatt is.

Nyilván van egy határ, amin túl már nem tudsz többet tenni magadért, mert nyom a betegség, nem tehetsz róla feltétlenül. Nem is mindig önmagában jelentkezik a depresszió. De most mégis mit mondjak egy depressziósnak, ha már itt van a gyakorin, és ilyen karma meg buddhista témákat feszeget? Ha azt mondom tök oké, amit leír az is rossz. Ha nem válaszolok az is rossz.

2022. ápr. 18. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok depressziós. Egyszerűen felmerült bennem a kérdés hogy mi van az ilyen emberekkkel.
2022. ápr. 18. 08:58
 13/13 anonim ***** válasza:
Kifejezetten nem is rád gondoltam. Úgy általában jár ide több mentálisan beteg ember. Köztük depressziósok is vannak. Kérdeznek ilyesmikkel kapcsolatban is.
2022. ápr. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!