Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha a személysègünk meghal a...

Ha a személysègünk meghal a halál után akkor mi az amit "továbbviszünk" a következő életünkbe?Mármint semmi nem marad meg abból az emberből amik most vagyunk?Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Figyelt kérdés

2022. máj. 23. 13:10
1 2
 1/12 Grimfox ***** válasza:
77%
A karmát viszed magaddal. Ez több, mint a személyiséged, minden, amit valaha tettél, nem tettél, éreztél, gondoltál, része a karmádnak.
2022. máj. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
A lelked és vele együtt a karmád. A karma úgymond a lélek emlékei és tervei is egyben.
2022. máj. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Csak az emberi része hal meg.

Sőt igazából annál is kevesebb magával a halállal.

Te vagy a szemyléiséged. Az nem halhat meg.

2022. máj. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 SZücsöm ***** válasza:
91%

3 Ez szerintem hibás felvetés.


A személyiség emberi, materiális rész, ami az emlékeidből tapasztalataidból és biológiai,fizikai adottságaidból tevődik össze. Halálodkor ezek az "összetevők" már nem a részeid. Ergó a személyiséged megsemmisül, hisz nincs mi érzékeljen, gondolkodjon, információt tároljon stb.

2022. máj. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Tisztázzuk , a lélek az asztralitás , ego . Az energiamező az éteri test, ez a 2 múlik . A szellemi tudatunk maradandó az halad tova .
2022. máj. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
5# ez kb a legzavarosabb "Tisztázzuk" magyarázat, amit itt valaha olvastam.
2022. máj. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%
6# A tájékozatlanságod nagy és értelmi képességeid csekélyek, emiatt háritod .
2022. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7# nem azzal van bajom hogy odaszórtad ezt a zagyvaságot, hanem hogy még oda is írtad elé, hogy "Tisztázzuk"

Ezzel tényleg megkoronáztad-kimaxoltad a semmit.

2022. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%
Az utolsó kommentem hatványozottan érvényes .
2022. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
97%

Az ember, ami most vagyunk, a személyiség, az maga az ego. Nem szükséges, hogy ez megmaradjon. A következő életben kialakuló személyiséget ez csak korlátozná.

A karmát továbbvisszük? Én ebben nem vagyok 100%-ig biztos, hogy a karma ilyen módon is létezne. Persze még van előttem a jelen életemből, hogy találjak valamit, amivel mégis arra a következtetésre jutok, hogy a karma életeken át ível, de jelen pillanatban erre nagyon kevés dolog mutat.

2022. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!