Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Milyen karmikus oka lehet,...

Milyen karmikus oka lehet, hogy mágnesként vonz ez az ember, és úgy érzem, beleőrülök ebbe?

Figyelt kérdés
Azok válaszára lennék kíváncsi, akik foglalkoznak ezekkel a dolgokkal. Nem értek sokat a témához, de keresem a lehetséges választ. A szituáció a következő: 10 éve találkoztam egy férfivel, hamar egymásba szerettünk, boldog, nyugodt kapcsolatban éltünk, egészen fél évvel ezelőttig. A nulláról indulva felépítettünk egy életet, lett lakás, autó, kint élünk külföldön, mindkettőnknek jól fizető munkája van. Most, mire végre sínen van minden, a részemről képbe lépett egy munkatárs. 2 éve dolgozunk együtt, miatta rúgták ki a páromat leépítéskor, hogy őt megtarthassák és egymás mellé osztottak minket, csak ketten dolgozunk azon a részen. Először gyűlöltük egymást, ő ahol tudott, alám rakott. Fél éve gyökeres változás történt a viselkedésében, teljesen az ellentéte lett, kedves volt, segítőkész, de én még egy ideig csak gyanakodva figyeltem. Aztán pár hónapja elkezdődött köztünk valami elképesztő vonzás. Keressük egymás társaságát, sokszor hosszan nézzük egymást, de van, hogy el kell kerüljük egymást, mert olyan erős ez a dolog (reszketés, elpirulás mindkettőnk részéről). Ha hozzám ér, mintha villám csapna belém, valami elmondhatatlanul jó érzés, ilyet senkinél nem tapasztaltam. Egy hónapja történt az életében egy szomorú dolog, amiről nem tudtam, az álmomat szakította félbe az ő arca. Kimentem éjjel az utcára és összetalálkoztam vele, ez szokatlan és megrázó élmény volt (tudom, hogy soha nem jár erre). Szavak nélkül is sokszor megértjük egymást. Attól félek, ez az egész szétrombolja az életem, egyre nehezebben tartom féken magam. Miért most jön a képbe ez, amikor úgy éreztem, végre boldog vagyok? Miért más ez, mint bárkivel, bármelyik szerelmem, kapcsolatom? Mit kell(ene) ebből tanulnom? Nem tudom, hogyan tovább.

2022. máj. 25. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Válts munkahelyet.
2022. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, ami gyanús a történetedben, hogy ez az ember utánad leskelődik. "Kimentem éjjel az utcára és összetalálkoztam vele, ez szokatlan és megrázó élmény volt (tudom, hogy soha nem jár erre)." Honnan tudod ezt? Akár minden nap is ott lehet, csak te nem mész le az utcára. Szerintem ez a történet nem karmikus, hanem ijesztő. Lehet mostanában túl sok volt a krimi, de nekem ez furcsa.

Ha szereted a párodat, és vele akarsz maradni, akkor szerintem helyeztesd át magad vagy válts munkahelyet. Választhatod a kollégádat is, a lényeg, hogy hozd meg a döntést. Szerintem, amit érzel nem karmikus, csak sima vonzalom. Az az ember pedig valószínűleg provokál is, és valójában nem kerül téged, csak azt kamuzza.

2022. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Tudi333 ***** válasza:
100%
Beleszerettél a másikba és most próbàlod magadnak bemagyarázni, hogy ez egy mennyire különleges dolog, mert így majd elfogadható lesz MAGADNAK amikor otthagyod miatta a párodat.
2022. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Erős karmikus szál lehet megtévesztő is, és ha ez van nálad, akkor általában csak újra akarod élni a vele való tapasztalatokat, vagy szimplán egy ember volt aki ott volt abban a korban ami nagyon fontos volt számodra, törlesztés a lényeg a karmikus szálaknál, előző életekre megy vissza. Ikerlángod nem lehet, de ha valaki életre szóló kapcsolatokat akar létrehozni, akkor a kapcsolatot maga elé kell helyezni,a vágyai elé, de a testi szükségletek azok legyenek mindig az elsők, bizonyos szintig lehet csűrni-csavarni, de egy idő után elengedhetetlen. Ha lelked fényéhez hasonló,tudatszintetek hasonló is, akkor működhet ha magatokat egymás elé helyezitek, ilyen egy spirituális szintű kapcsolat, másik minden előtt. Az anyagi szintű kapcsolatok felszínesek, mert mindig van egy vágy ami elcsábítsa a személyt a szeretett emberétől. Igazából lényegtelen, hogy karmikus e vagy sem, nem lehet kideríteni ezt külsőleg, erre csak belül találhatod meg a választ, egyénileg csak így kaphatod meg, rajtad kívül mindenki csak általosított választ nyújthat számodra
2022. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Ha a vallás felől szemléljük, akkor megjelent maga az ördög, a csábítás, a bűnbe taszítás stb.


Hogy lerombolja azt amit eddig felépítettél.


Egyébként ez a kolléga nem nős? Nincs kapcsolata, gyerekei stb?

2022. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

"Mit kell(ene) ebből tanulnom?"


Például megtanulni hűségesnek lenni, a párodat választani.

Vagy döntést hozni, és kockázatot vállalni.


Én mindestre sürgősen munkahelyet váltanék.

2022. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Miért kéne munkahelyet váltani? Jöjjel össze vele és döntsd el, kivel akarsz tovább menni az úton. Ja, viszont ha összevesztek, akkor a közös munka se fog menni.
2022. máj. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Azt tudod, hogy nagyon aljas dolog lenne a pároddal szemben, ha összejönnél pont azzal, aki miatt kirugták?

Szerintem is a kísértő csupán ez a kolléga.

Ha karmikus lenne első pillanattol vonzott volna. Szerintem nem érdemes kockáztatni.

2022. máj. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Tudi333 ***** válasza:
92%

Akik arra "szavaznak", hogy kisértés és maradj a kapcsolatban, mert félősök ugye, ők, hogy éreznék magukat a kérdező párjànak a helyében? Ha az én párom lenne a kérdező és ilyen szitu előállna, azért én is döntéshelyzet elé állnék nem csak ő. Gondolom nem meri ezt elmondani a férfinak! Ugye?


Azt tanácsolom tiszteld meg a mostani párodat és mond el ezt neki, beszéljétek meg! Ne köpd szembe!

2022. máj. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9# Elgurult a gyógyszer.


Bírom az ilyen álszent, hamis, önsorsrontó szövegeket.


Hagyjuk már.....

2022. máj. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!