Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Honnan eredhet, hogy egy...

Honnan eredhet, hogy egy idegen ember ilyen erős reakciót váltson ki?

Figyelt kérdés

Párszor találkoztam vele, egy csapatban vagyunk, nem ismerem, nem is beszéltem vele, csak annyit láttam másokkal hogy viselkedik.

Olyan szinten ellenszenves, hogy elmondani nem tudom, meg valamiért bántó szándékot hoz ki belőlem, szeretném a kárát látni valamiben, vagy hogy nem megy neki, hihetetlen dühös vagyok rá, idegesít. Ezek egyike se vall rám, még meglepődök azon, hogy valaki ilyeneket tud előhozni belőlem. Pedig nem is ismerem, és ezek egyikére se ad okot. Próbálom hagyni, és nem foglalkozni vele, hiszen nem is ismerem, lehet tök kedves, a fentiek egyikére se adott okot, ha nem akarok tőle semmit, akkor hagyjam, de rá vagyok fixálódva, szintén nem tudom miért. Ilyenkor ez mi?


2022. máj. 17. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Kielégítő választ nem fogsz kapni, mert erre csak te tudod legjobban a választ,valahol belül. Lehet erős karmikus szál köt hozzá,és most sokat fogsz tanulni tőle, lehet azért érzed ezt, mert valamelyik életben fontos szerepet töltött be neked és számodra az az élet meghatározó volt,és újra akarnád vele élni azt a tapasztalatot. Velem volt ilyen érzés, erős karmikus szál kötött hozzá, de lélekszinten nagyon különbözőek vagyunk, ezért tévesen ikerlángnak hittem
2022. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És esetleg tudsz valami tippet hogy deríthetném ezt ki vagy hogy lehet ezt (a reakciómat) megszüntetni, mert nagyon kész vagyok már....
2022. máj. 17. 22:30
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Hát két féle dolog lehetne szerintem: azt hiszem regressziós hipnózisnak nevezik, hozzáértő ember vissza tudna vinni előző életbe, de ez nagyon kockázatos, sok a kókler, ha nem értene hozzá lehet, hogy az őrületbe kergetne a dolog.Én személy szerint nem ajánlom ezt. A másik a meditáció, én annak ajánlom a meditációt, aki le szeretne mondani a vágyairól és legfőképpen azért, mert a megvilágosodást és egy magas tudatállapotot csak akkor érhet el a gyakorlatban, ha a vágyai már nem töltik ki. Itt csak akkor van probléma, ha gyorsabban haladsz mint kellene, sok fajta meditáció létezik, a természetes amit keleten gyakorolnak az nem lehet káros, ugyanakkor közben előjohetnek problémák,ezeket meg lehet oldani. Mester se kell hozzá, se semmi hogy meditálhass, igazság szerint. Videók segítségével is meditálhatsz, vannak olyanok melyek teljes meditációs hatást érnek el, viszont vigyázni is kell, mert amellett hogy ezeknek a videóknak a 99%-a átverés,semmilyen hatása nincs, vannak meditációs hatással rendelkező csatornák is youtubeon. Több lehetőség van fejlődni ma lelkileg, de több mindenre is kell figyelni, egyensúly a kulcs. A benned lévő vágyad miatt szenvedsz, csak akkor lehetsz sebezhetetlen ilyen szempontból, ha megszünteted,ehhez csak a meditáció adhat hozzáférést. Nem tudom, hogy milyen érzések vannak benned, de jelenben maradással, megfigyeléssel, sok mozgással elviselhetőbbek lehetnek ezek a dolgok.
2022. máj. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyeld meg pontosan milyen tettek, tulajdonságok váltják ki az ellenszenvedet. Meg vannak-e benned ezek a tulajdonságok? Tettél-e már hasonlót? Megbocsátottál-e magadnak miatta? Vagy olyan tulajdonságokat utálsz ebben az emberben, ami szerinted benned nincs, és kéne?

Ilyen, és ehhez hasonló önismereti kérdéseket ajánlok, ezek általában elvisznek a célhoz. Ok nélkül csak nagyon negatív emberek utálkoznak, és konkrétan nekik is legtöbbször a saját vélt hiányosságaikban van az ok.

2022. máj. 18. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogyan viselkedik más emberekkel
2022. júl. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!