Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Cigányként újraszületni?...

Cigányként újraszületni? Lehetséges, nem?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 13:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%
Remélem nem.
2010. szept. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 orsybaba88 ***** válasza:
60%
miért ne lehetne? Viszont azt nem te döntöd el, hogy milyen emberként és hol születsz újra.
2010. szept. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
65%
Ha van reinkarnáció, akkor a cigányok is voltak valakik, nem?
2010. szept. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
33%

Nem lehetséges! (még szerencse)

Egyáltalán nincs ÚJRASZÜLETÉS! az élet egy rövid szakasz az idővonalon, ami a fogantatás és a halál között van. Nem éltél előtte, és utána sem fogsz már soha. Addig kell élni amíg van, amíg tart - használd ki jól..

Csak akkor nem szűnsz meg létezni, ha csinálsz valami nagy dolgot, ami miatt halálod után is emlékezni fognak rád, akár örökké. (tudósok, diktátorok előnyben) Alapesetben ha meghaltál, max. 2 emberöltő, amíg emlékeznek rád a leszármazottaid. Vagy te talán tudod, ki volt a nagyapád apja? -Ez van.

Nekem ez nem okoz problémát, elfogadom az életet annak, ami. Csak az zavar, hogy egyesek naponta a tengerparton jetskiznek és élvezik az életet, én meg gyárban robotolok és gyűjtenem kell a pénzt alapvető dolgokra is. Külföldön még nem is voltam, alig jut valami az élet szépségeiből.

Nekem nem jó élet jutott - ez szívás és EZ már zavar :/

2010. szept. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
82%

14:21

Azért, mert hiszel valamiben, ne úgy jelentsd ki, mintha bizonyított tény lenne.

Én meg hiszek a reinkarnációban, ennek ellenére az életem minden lehetőségét kihasználom, mert miért ne lennék boldog? Az életet arra kaptuk, hogy keressük a boldogságot és szeretetet, akárhányszor születhetünk is újjá.

Az, hogy halálod után megszűnsz létezni - nos lehet. Csakhogy akkor nincs semmi értelme az életnek szerintem. Mert a tetteid nem érnek semm

2010. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
54%
Bocsánat, lemaradt: a tetteid nem sokat érnek, mert nincs következményük.
2010. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó,

dehogynem van a tetteknek következményei.

én magam tapasztalom, mindent visszakapok és a körülöttem lévők is akik szerepet játszottak az életemben azok is megkapták a jussukat ha tudnak róla , ha nem.

Az életet előre fele lehet csak élni, de visszafelé lehet csak megérteni.

2010. szept. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
hú bocsi lehet hogy félreértettem amit irtál. most olvastam végig... ne hari, akkor ezt annak irom aki nem hisz a karmában :)
2010. szept. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Sok (emberi) fajellenes...........

Újraszületés nem lehetséges fizikálisan, csak az elmében, más felfogású lehet.

Mindenki legyen büszke a saját fajára és senki se tartsa a saját faját magasabbnak, mert nincs különbség semmilyen faj között és egyik sem reinkarnálódik más fajába, átszületve.

"Mindenki a saját 'karmával=körmével' vakarózzon" (ez csak egy ártatlan humor - phhhh (senkit sem szándékozom megbántani vele, de ha zokon veszi elnézést)

2010. szept. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
Akkor az a szellem/tudat, aki "érinthetetlenként" született újjá, mit rontott el előző életében?:D
2010. szept. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!