Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért volt ilyen halálközeli...

Miért volt ilyen halálközeli élményem? Többi lent!

Figyelt kérdés
Az volt hogy autót vezettem mikor éreztem hogy kezdek rosszul lenni. Úgy voltam vele hogy inkább félreállok. Szerencsém volt mivel meg tudtam állni de utánna elvesztettem az eszméletemet. Ezután olyan látomásom volt hogy kavarják a véremet. Ezután helikopter hangot hallottam és lassan kezdtem magamhoz térni a mentőhelikopterben. Ott mondták hogy agyvérzésem volt és amiatt vesztettem el az eszméletemet. Mitől lehetett ez a látomásom hogy kavarják a véremet?

2022. jún. 20. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
96%

Nem szeretném lekicsinyleni az élményedet, mert lehet csak nem adta vissza a leírásod az élményt, de ez inkább olyasmi amit az agy behelyettesít hogy mi történik a környezetben.

A halálközeli élmény a szív és a tüdő leállásával "indul", -legalább egy fél percre- , mert akkor tud a lélek kiszabadulni a testből.

2022. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%
Kavarták? Hogyan?
2022. jún. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!