Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha két embernek úgy rendeltete...

Ha két embernek úgy rendeltetett, hogy együtt kell lenniük (mert társak), akkor együtt is lesznek/maradnak?

Figyelt kérdés
A könnyebb és a nehezebb élethelyzetek ellenére?

2022. jún. 21. 18:40
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

16-os ezert van zavar a kerdesedben mert ket olyanban hiszel, ami ellentmond egymasnak.


Szabad akarat es eleve elrendeltetes egyszere nem letezik. Ha szabad akaratod van nem fogsz ugy cselekedni ahogy azt elrendeltek. Magyaran az mar akkor nem szabad akarat csak egy sims jatek eletmod.


Annak meg mi ertelme. Te erezni akarod pl. A hegyi fuszeres levegot de az eleve elrendeltetes szerint szmogos levegot kell szivnod. Szerinted ez szabad akarat? Nyilvan aki nem akar szmogos levegot az nem koltozik nagy varosba.


Te hiszel abban hogy szabad akaratodban a vilagot korbe fogod utazni, de az eleve elrendeltetes miatt nem tudod mert agyhoz kotve lebetegszel es ugy mar nem elvezned a vilagutazast ha gyakran a kozerzeted meggatol, mert epp a betegseg tuneteit viseled el. De az nem szabad akarati valasztas hogy jo akkor nem utazol. Az csak a kenyszerbol adodo lemondas. De az nem a szabad akarat, mert a szabad akarat meg felorolne betegen mert oly nagyon mehetneked lenne.


Olyanba hiszel amik egymast vegervenyesen kioltjak es az embernek marad a kialudt szenvedes es nem a szabad akarat.

Butasag ilyenbe hinni es geszelyes is, mert idovel beszukiti a tudatot es onmagad korlatja leszel. Ez nem tapasztalas. Ez csak a sajat hiedelem altal programozott teves kod.


Millio jo dolog van a vilagban. Millio ember valasztana inkabb a jo dolgok megtapasztalasat.

2022. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

A tipoert bocsánat.


A veszélyes szó helyett geszélyest írtam. 😄

2022. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
A karma csak a lehetőséget adja meg, akiknek dolguk van egymassal, össze fognak találkozni, de a kapcsolódások gyakran elégtelenek. Ennek legfőbb oka, hogy más energetikai szinteken vannak.
2022. jún. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

én nem hiszek az ezotériában, de valahogy képes voltam beleszeretni egy olyan emberbe aki se nem tetszik nekem, olyan dolgokat csinál amit ha más csinálna leverne a víz, plusz egy idióta barom is, mégis úgy levett a lábamról és utána úgy a földhöz bszott hogy fél év után sem jöttem teljesen helyre tőle... és attól tartok hogy bármit is tett, vagy bármit is tettem, ahogy megjelenne megint előttem minden probléma vagy kétely huss elszállna és ismét egymás varázsába kerülnénk (mert ő is így volt).


Szóval ha minden elvem ellenére így megkedveltem, mondhatni nem is magamtól, akkor csak van valaki vagy valami aki a drótokat rángatja :D Plusz a mostani élethelyzetem is olyan hogy tök mind1 én mit akarok, úgy sem az lesz, pozitív dolgok lesz mindig a vége, de nem az amit én akarok konkrétan. Segítség ?

2022. júl. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

8/24-re

Megadtad magadnak a választ...Egyfelől Te vagy az, aki nem tud mit kezdeni az erős összetartozás érzésével, azaz a Te karmádat és Te miértjeidet neked kell felkutatnod és megoldanod. A másik ember (társad) útja bár lehet keresztezi a tiédet és van közös feloldandó karmátok, ám azt nem tudhatod, hogy neki valójában mi a helyes útja és miért kapja a leckéket. Az általad említett "jelek"-et csak ő értheti.

2022. aug. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
23. Erre én is rájöttem hogy más energetikai szinten vannak, de a közös hullámhossz félelmetesen adott volt. Én már csak azt nem értem, hogy nem lehet észrevenni azt, ami ritkaság számba megy. Tudom. Az egó tévképzete, ahogy mások is mondják! A "mindig van jobb" illúziója. Eszménykép, képalkotás, ami elfedi a valóságot. És ez a legértékesebb kapcsolatok rovására mehet.
2022. aug. 30. 09:00
 27/31 A kérdező kommentje:
25. Semmi gondom az összetartozás érzésével, mert azt a fizikai tapasztalatok nélkül is meg tudom élni. A kérdés mindig az volt, hogy a másikban mi zajlik le. Hát nem éppen jó dolgok! A feldolgozatlan múlt árnyai és a képzeletalkotás teljesen rányomja a bélyegét a valóságra. Két ember valós kapcsolatában az összetartozás a legelsődlegesebb élmény. A többi csak ezután jön. De ha ennek a felismerését homály fedi, az súlyos probléma.
2022. aug. 30. 09:00
 28/31 anonim ***** válasza:

Kérdező! Az is egy tanulási folyamat, amikor az összekapcsolódás,mondjuk ebben az életben ,nem végleges.

Minden okkal történik, a negatív végkifejlett is hozzásegíthet a pozitív írányú fejlődéshez.

2022. aug. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

28. Úgy érted, ha két lélek valóban karmikus társ, az is a fejlődéshez tartozik, ha az egyik fél nem ismeri fel a másikat az egó kivetülései miatt?


- Mit értesz az alatt, hogy a kapcsolódás nem végleges?

- Mit értesz negatív végkifejlet alatt és mi lehet ennek az oka?


+ Lehet -e az egyik félnek olyan karmikus adóssága, amit le kell törlesztenie a végső felismeréshez, kapcsolódáshoz? (pl: alacsonyabb rezgés, negatív karma, egó alapú gondolkodás)

2022. aug. 31. 14:48
 30/31 anonim ***** válasza:

“Úgy érted, ha két lélek valóban karmikus társ, az is a fejlődéshez tartozik, ha az egyik fél nem ismeri fel a másikat az egó kivetülései miatt?”

Igen, pontosan.

“Mit értesz az alatt, hogy a kapcsolódás nem végleges?”

Az igazi lélektársak elsodródhatnak egymástól a hosszú életek során, aztán összekapcsolódhatnak egy ideig újra, de nem véglegesen.

“Mit értesz negatív végkifejlet alatt és mi lehet ennek az oka?”

Elszakadnak egymástól (igen, pl. karmikus adósság miatt) .De lehet , hogy ennek felismerése segíti a lélek fejlődését, hogy a többi életben magasabb szinten tudja a lélektársát újra “ keresni”.

Lehet -e az egyik félnek olyan karmikus adóssága, amit le kell törlesztenie a végső felismeréshez, kapcsolódáshoz? (pl: alacsonyabb rezgés, negatív karma, egó alapú gondolkodás)

Igen, igy gondolom. A karmikus adósság predesztinálja pl.hogy nem tudnak egy magasabb rezgési szinten lenni, így nem tudnak csak ideiglenesen kapcsolódni. De negatív karma igaziból fals , mert minden életben tanulsz valamit, csak fel kell ismerni, hogy minden okkal történik.

2022. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!