Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mièrt van az hogy egy bizonyos...

Mièrt van az hogy egy bizonyos ember jelenlètèben nagyon feszült leszek ?

Figyelt kérdés
Van egy barátom , nagyon jó szívű segítő kèsz . Csak az van hogy nem tudom mièrt de nagyon idegesít , mèg ha csak messengeren is beszèlünk akkor is. Engem ez most spirituális szempontból èrdekelne hogy mièrt lehet ez?

2022. júl. 12. 00:17
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Ne bonyolítsd.

Zavar. Kerüld el.

2022. júl. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Energiavámpír
2022. júl. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Lehet mivel jószívű, segítőkésznek tartod, ezért van némi megfelelési kényszered felé és nem akarod elbaszni az emberi kapcsolatodat vele esetleg?

Vagy esetleg vannak hülye megnyilvánulásai is hozzá? Esetleg értékrendi különbségek?

Mind spirituálisan, mind pszichológiailag ez a véleményem ennyi infóból.

2022. júl. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem èrzek megfelelèsi kènyszert , sőtt önmagam tudok lenni elötte. Az a helyzet hogy halál szerelmes belèm nekem pedig semmilyen tèren nem jön be . De attól mèg bírom.
2022. júl. 12. 03:57
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Hát akkor éppen ez az ellentét okozza a probémát.


Ennyi.

2022. júl. 12. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%

Biztosan érzi ő, hogy idegesít téged, ezt nem lehet nem észrevenni, de ha szerelmes, sajnos nem képes az eszére hallgatni, hiába tudja, hogy a te érzéseid iránta nem fognak változni. Csak az a megoldás, hogy ne láthasson többet téged és ne érhessen el messengeren.

Hasonló helyzetben vagyok, sőt szinte magamra ismertem a fiú helyzetét illetően. Én is elhatároztam, hogy a közeljövőben megszakítok minden kapcsolatatot a hölggyel. Korábban egy másik esetben ez már bejött.

2022. júl. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem ő idegesít,van benned valami ami idegesít magadban, ő csak tükörképet mutat neked a példajával. Ha van benne olyan amit nem kedvelsz is lehet ettől, vagy pont azért, mert magadat látod benne,felfedheted magadat előtte,és ez miatti sebezhetőség kapcsán érzed ezt a taszító jelleget, idegesít, hogy belém lát. Ha a karma szempontjából kérdezed,majd ha szükséges akkor rájössz, mi a jelentősége ennek,ne keresd ezt görcsösen
2022. júl. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4. Akkor a probléma innen adódik, nem kölcsönösek az érzelmek.
2022. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
6. Hidd el van hogy változik, még a kocka is tud fordulni.
2022. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!