Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Barátom "megtiltotta", hogy...

Barátom "megtiltotta", hogy bizonyos dolgokat csináljak, mondjak a legjobb barátnője jelenlétében, aki anyuka. Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés
Azért, mert anya, bizonyos dolgokra nincs ideje. Borzasztóan bántja, hogy én ráérek sminkelni, hogy tudok járni edzeni. 9 év van köztünk, én még egyetemista vagyok, így csak olaj a tűzre, hogy nekem még nyári szünetem is lesz. Barátom közölte, hogy kerüljem az olyan témákat előtte, mint a nyaralás, hogy mikor voltam edzeni, ne sminkeljem magam előtte és úgy egyáltalán húzzam meg magam. Erre azt reagáltam, hogy van egy olyan sejtésem, hogy a kedves barátnője ennyi idősen (9éve) pont ugyanezt csinálta, nehogy már azért kelljen rosszul éreznem magam, mert ő gyereket akart, ami most jár némi lemondással. Most áll a bál, hogy milyen intoleráns vagyok és majd ha én is ott fogok tartani...
2016. máj. 15. 11:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
12%
Ha a barátja, akkor valószínűleg tud ennél több dolgot is, amit nem köt az orrodra, hogy miért kéri ezeket. Az intoleráns jelző pedig szerintem túl finom. Én másnak hívnálak.
2016. máj. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nagyon bánt, hogy akárhányszor látogatóba megyünk hozzájuk, a kedves barátnő mindig fancsali arcot vág mindenre és semmi nem tetszik neki. Ha megkérdezi, mi van a suliban, akkor húzza a száját, ha azt mondom, hogy tetszik, jól érzem magam, mert ő ezt nem engedheti meg magának. Most aktuálisan azon sértődött meg, mert július 2. hetére el akart minket hívni magukhoz a hétvégi házukba, ami sajnos nem lesz jó, mert akkor megyünk nyaralni (le van foglalva). Barátom majdnem leszedte a fejem, hogy elmondtam nekik, mert tudhatnám, hogy ők nem tudnak menni idén sehová és miért nem hazudtam inkább valamit...
2016. máj. 15. 12:06
 3/28 anonim ***** válasza:
96%

Nornalis no nem feltekeny hozza kepest gyerekekre, nem kell igy ovni.


Te viszont keress mast, korlatozo kapcsolatban elsz, valoszinuleg a korkulonbseg miatt is akar beszabalyozni a "parod".

2016. máj. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Na ne hogy már B-t mutass amikor te A vagy! Biztosan nem játszanám meg magam.. Ha én szeretek sminkelni akkor még a legközelebbi ABC-be is sminkelni fogom magam. Ha én nyaralni megyek igenis nagy örömmel tölt el és megosztom ezt a barátaimmal is. Akik mellesleg nem féltékenyek.. Ha én haspólót szeretnék felvenni csak azért ne vegyem fel mert a kedves anyukát ezzel megbántom? Na NE..

Legyünk már önmagunk és tojjunk már arra ki mit szól ehhez!

2016. máj. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem neked van igazad. Attól, hogy valaki anya lett nem kell elhanyagolnia magát. Egy alap smink felrakása kb 5 perc , edzeni legalább hetente egyszer el lehet menni, addig apuka vigyáz a gyerekre, nyaralni pedig gyerekkel is lehet. Sosem értettem azokat a nőket, akik a gyerek születése után csak anyák lesznek és minden mást elfelejtenek. Utána meg megy a rinya, hogy nem működik a kapcsolat. Huszonévesen valószínűleg neki is azok voltak a fontos dolgok, amik neked, szoval szerintem a kedves barát egy kicsit sajnáltatja magát.
2016. máj. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Párom csak 3 évvel idősebb nálam. Nincs semmi különösebb oka ezekre a dolgokra, egyszerűen cssk milyen dolog, hogy ő nem teheti ezeket meg. De most erre mit mondjak? Egyrészt nem kötelező gyereket vállalni, másrészt nyilván, ha én is ott fogok tartani, akkor majd én sem a nyári szünettel, meg a nyaralással leszek elfoglalva. Nem értem miért kell úgy tenni, mintha ő, ebben a korban nem pont ugyanezt csinálta volna. Egyetemista volt. Mégsem érzett emiatt lelkiismeret furdalást, azzal a felkiáltással, hogy mert vkinek ez már nem adatik meg...
2016. máj. 15. 12:14
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Hozzáteszem, hogy ez úgy mondom, hogy édesanya vagyok!!


H a b.nőm csőtoppba jönne át szarrá sminkelve engem cseppet sem zavarna s féltékeny sem lennék rá!

Az ő élete más míg az enyém is más! Egyik sem rossz vagy nehezebb csak más!

2016. máj. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
De nem vagyok se sz*rrá sminkelve, se csőtopba, se sehogy! Egyszerűen öltözködöm, szempillaspiárlon és korrektoron kívül nem használok mást hétköznapra. De teljesen mindegy, mert azt érzem, hogy bármit csinálok, az ígyse úgy se jó... Múltkor észrevette, hogy fodrásznál voltam (félévente járok, csak a végéből vágatok) és sértődötten megjegyezte, hogy ő neki már 2 éve nincs ideje ilyen cifraságokta. Komolyan azt érzem sokszor, hogy már a lélegzetvételem is bántja.
2016. máj. 15. 12:21
 9/28 anonim ***** válasza:
95%
3 hónapos a gyerekem, van rajtam smink, épp indulunk egy sétára és a nyaralást a héten foglaltuk le, és járok úszni is. Mi az, hogy aki már anya, az mar normálisan se nézhet ki és nyaralni se mehet?! A kedves bnő férje hol van a sztoriból, hogy amíg a gyerekükkel lenne, a lány elmehessen pl.futni vagy amit csak akar?
2016. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy egyáltalán miért mész látogatóba ehhez a nőhöz? Minek találkozol vele? Mindkettőtöket megkímélnéd, ha nem mennél. Nem a te barátnőd, hanem a barátodé. Neked nem kell menned. Én biztosan nem mennék olyan emberekhez, akiknél nem érzem jól magam.
2016. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!