Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Tapasztalataid alapján melyike...

Tapasztalataid alapján melyiket tartod valószínűbbnek?

Figyelt kérdés

A)

Az ember azert születik oda, ahova, hogy a körülmények olyan akadályokat állítsanak neki amik megugrásával fejlődik.


B)

Az ember azért születik oda, ahova, hogy a körülmények olyan adottságokat adjanak neki amit az élete során tud majd (és esetleg kell) használnia.


2022. aug. 23. 13:05
 1/10 anonim válasza:
58%
A C-t. Véletlen minden.
2022. aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Hogy lehetne már véletlen minden mikor 10000 bizonyíték van arra hogy minden el van rendezve… 🤦🏻‍♀️
2022. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
46%
Mondj egy-két bizonyítékot.
2022. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%

Kezd el elemezni sikeres és sikertelen emberek életét

Szerinted az puszta véletlen hogy valaki arra született hogy szupersztár legyen és meg a nevéből is erre lehetett következtetni, a másikra meg csak a szar omlik bármit is csinál? Ugyan…

2022. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Aki sikeres valamiben, az az előző életeiben már megdolgozott érte.

Említeném Mozartot, de manapság is tudnék példákat mutatni.

Tehetség és ennek tekintetében vállalt hivatás.

2022. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem A, olvastam is valami olyat, hogy minden életben amit leélünk fejlődünk, amíg elnem érjünk valamilyen állapotot, vagy szintet. Már pontosan nem emlékszem rá.
2022. aug. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
A reinkarnáció lényege az lenne hogy teszteli a kretén univerzum hogyan tudsz megélni a magyar fizetésből? Jó nagy hülyeség ez az egész akadályos tesztelősdi mi értelme lenne ? majd beírják a kozmikus bizonyítványba hogy sikeresen túlélt60 évet érdemjegye közepes?
2022. aug. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mind a kettőt egyformán igaznak tartom.


Szerintem nem zárja ki egymást a kettő.

2022. aug. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 vantel ***** válasza:
46%
Azért születünk oda ahova születünk,mert a szülő anyánk ott volt ahol volt amikor szült!
2022. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

Én amúgy hallotttam olyanról is, hogy a leszületni készülő lelkek hozznak össze két embert. Azt momdják, hogy a lelkek mar leszületés előtt megbeszélik egymással. Hogy kikkel lesznek baratok,kikkel szerelmesrk, szülők, rokonok, ellenségek

a 6-os voltam

2022. aug. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!