Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mennyire hisztek az újjászület...

Mennyire hisztek az újjászületésben és/vagy karmában?

Figyelt kérdés

2022. szept. 8. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Semennyire
2022. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
90%

Nem tudom.

De ez érdekes.


“ Ebben a feloldódott elmeállapotban, megtisztultan, tisztán, gondoktól menten, szelíd, készséges, szilárd, nyugodt lélekkel az élőlények távozásának és újraszületésének felismerésére irányítottam gondolataimat. Emberi korlátokon túlpillantó, megtisztult, égi látásommal láttam távozni és újraszületni az élőlényeket, közönségeseket és kiválókat, szépeket és rútakat, boldogokat és boldogtalanokat, amint tetteiknek megfelelően térnek vissza: „Ezek a kedves lények tetteikben a rosszat követik, szavaikban a rosszat követik, gondolataikban a rosszat követik, a helyeset ócsárolják, helytelen nézeteket táplálnak, helytelen nézetek szerint cselekszenek. Testük pusztulása után, haláluk után rossz útra kerülnek, gonosz ösvényre, mélységbe, pokolra buknak. Amazok a kedves lények viszont tetteikben a jót követik, szavaikban a jót követik, gondolataikban a jót követik, nem ócsárolják a helyeset, helyes nézeteket táplálnak, helyes nézetek szerint cselekszenek. Testük pusztulása után, haláluk után jó útra kerülnek, égi világba jutnak.“ Emberi korlátokon túlpillantó, megtisztult, égi látásommal így láttam távozni és újraszületni az élőlényeket, közönségeseket és kiválókat, szépeket és rútakat, boldogokat és boldogtalanokat, amint tetteiknek megfelelően térnek vissza. Másodszorra ez a tudás világosodott meg bennem az éjszaka középső óráiban. Lankadatlan buzgalmam nyomán eloszlott a tudatlanság, megjelent a tudás, eloszlott a homály, megjelent a világosság. És az így keletkező boldogság érzése nem kötötte meg gondolkozásomat.”

2022. szept. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Is-is, el tudom fogadni.


29/F

2022. szept. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Semennyire.
2022. szept. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Én a kamrában hiszek, főleg ha megvan pakolva sonkával, meg kis kolbászkákkal és van még benne sajt, és egy adag veres hagyma is.
2022. szept. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
99%-ban nem hiszek benne.
2022. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!