Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Igaz-e az hogy az öngyilkosok...

Igaz-e az hogy az öngyilkosok lelke újra meg újra átéli azt amit magával tett?

Figyelt kérdés
Hirtelen nem is tudtam hogy melyik kategóriába rakjam a kérdést.

2022. szept. 28. 22:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
17%
Kérdezd meg tőlük!
2022. szept. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
1. Neked meg mi bajod van?
2022. szept. 28. 22:30
 3/28 anonim ***** válasza:
79%

A kijelentésed olyan mint a karib tenger kalózaiban amikor azt mondja az egyik kalóz a másiknak:

-Azt beszélik onnan még nem tért vissza senki!

erre a másik:

-Akkor ki monda el ezt a történetet?

2022. szept. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
85%
Honnan tudhatnánk, hogy ez igaz e? 🙂
2022. szept. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
80%

Szerinted tudja bárki is a kérdésedre a választ? Nem lehet tudni.

Van aki azt mondja nincs semmi a halál után. Van aki újjászületésben hisz. Van aki a mennyben meg a pokolban hisz. Keresztények szerint minden öngyilkos a pokolra kerül, és az idők végzeteéig szenvedni fog. Atesta szerint semmi nincs a halál után. Mindegy ki miben hisz. Ha te hiszel abban amit a kérdésedben leírtál akkor hidd el. De a kérdésedre senki nem tudja a választ. Így a kérdésed értelmetlen.

2022. szept. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nem. Az öngyilkosság sajnos egy súlyos mentális probléma. Nem kell ezért még büntetést kapniuk..

Bár a kérdésedben az is benne van, hogy ki mit hisz. Én mondjuk nem hiszek a reinkarnációban. De a halál utáni életben igen.

2022. szept. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
20%
Persze, és közben minden egyes alkalommal eggyel több varangyos béka harapdálja az érzékeny pontjait. Kb a 100. alkalom után már oda sem férnek többen, az a maximum.
2022. szept. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
43%
Honnan tudná bárki? És minek kérdezel olyat, amit nem lehet tudni? Eleve minek kérdezel valakit, ha 4-szer tudsz önmagadnak válaszolni? Nem is kell neked partner....
2022. szept. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
24%
Igaz. Több ember, aki visszajött a halálból mesélt róla, hogy látta ahogy az öngyílkosok lelke újra átéli az utolsó napjuk. Örökké szenvedni fognak, mert önmaguk vetettek véget a karmájuknak. Ez a legnagyobb istenkáromlás. Nagyobb mint tömeggyílkosnak lenni vagy milliókat nyomorba taszítani, megőlni. Az öngyílkosok a pokolba jutnak életük végéig szenvedni
2022. szept. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
9. Köszönöm a válaszodat. Pont ettől félek, és emiatt nem leszek öngyilkos. Talán még az is bűn, hogy képzeletben megöltem magam már milliószor. Nagyon jól tudom, hogy az élet egy óriási próbatétel. Ezért nem veszíthetek. Minden igaz, amit mondtál. És a kérdésem egyáltalán nem hülyeség. Én magam is olvastam valahol a neten erről. A lélek egyszerűen megreked egy időhurokban, és állandóan átéli újra azt, ahogyan haldoklik. Ezért nem tud tovább állni, mint a többi lélek. És nagyobb bűn mint embereket ölni, ez is igaz. Mármint én is ezt érzem a tapasztalataim alapján. Azok előtt démonok jelentek meg álmomban. Jobban mondva beleférkőztek az agyamba kihasználva azt hogy alszok. És szememre hányták azt, hogy vagdosom magam. Örültek neki. Úgy mondták hogy Te vagdosod magad, és nyírod a hajadat. Azt is mondták, hogy nincs már semmi okom életben maradni. És ezt azzal igazolták, hogy fel akartam ébredni, de nem tudtam. Aztán mondogattam álmomban, hogy a macskám...a macskám.. És úgy sikerült felébredni. Annyira kedves nekem a macskám, hogy a macskám által még tudtam kötődni ehhez az anyagi világhoz. Persze többször is bepróbálkoztak, a démonok. Egyszer álmomban félelmet adtak rám, pedig én nem vagyok holmi ijedős ember. Bénító félelmet, de egy idő után, ideget kaptam, vagy haragot nem tudom pontosan, és rájuk parancsoltam hogy : Tűnjetek el! Erre el is tűntek. Szóval az a lényeg, hogy pontosan tudják milyen lelki problémákkal küzdök. És én magam sem hittem a démonokban annyira, de miután szembe néztem velük- mondhatni, most már másképp gondolok mindent. És a lényeg az, hogy nagyon vágynak arra hogy megöljem magam. És ezt ők maguk mondták, nem is titkolják. Ezért mondom, hogy én is úgy gondolom, hogy ez a legnagyobb bűn, és mindezt azért is mondtam el, hogy mások is tudjanak róla. De hogy ki mit hisz el, ahhoz nekem már semmi közöm nincs. És nem is érdekel. Nagyon köszönöm a válaszodat, kilences.
2022. szept. 29. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!