Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Kilátástalan élet, és öngyilko...

Kilátástalan élet, és öngyilkosságra vágyakozás ez mind rossz karma nekem, mit tehettem hogy ez lett a jutalom?

Figyelt kérdés
Gondolom nagyon rossz lehet a karmám. Igazából nem vittem semmire kilátástalan életem van. Okos sem vagyok iskolákban csak szenvedtem. Szóval nem tudok sokat keresni csak nagyon kevesett. Ennyi ésszel. Ezért az életem kilátástalan. Ha eszembe jut sose lesz hazám legszívesebben megölném magam. Csak azért vagyok életében mert itthon lakom anyámmal. Tényleg mindennel fel sültem szinte eddig. Ha nagyon sok pénzem lenne egyébként akkor lenne kedvem élni de így nincs. Főleg hogy nincs jövőm. Mit tehettem hogy ilyen szerény képességekkel lettem megáldva. Nagyon nehéz így élni. Akartam lenni gyárban munkás de nem értettem mit kell csinálni. Mert nem egy munkafolyamat van csak.

2022. okt. 15. 18:09
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*sose lesz házam meg semmi se
2022. okt. 15. 18:10
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Fa meg szikla mindenhol van.Többit a természet megoldja.

Igyál meg egy kőbányai védőital azt minden jobb lesz.

2022. okt. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szívesen meginnám de nincs itthon. Anyám nem annyira nézi jó szemmel az ivást. Neha van sör. De legszívesebben most is innék. Mindennap. Eléggé jól esne most.
2022. okt. 15. 18:18
 4/18 anonim ***** válasza:
62%

Nem bántani akarlak ezzel. Pszichológusnál jártál már? Mert, ha tényleg nem tudod értelmezni sem a folyamatokat egy gyárban, akkor ott fogyatékosság lehet.

Anyádnak igaza van. Ne igyál! Az nem megoldás.

Lehet a karmára fogni, ami van, de ettől nem oldódik meg a probléma. Ha meg hiszel a karmában, akkor alap, hogy az öngyilkosság nem vált meg.

2022. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
4%
Ez a kerdes olyan ordas nagy kamu, mint ide Kina...
2022. okt. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mi lenne benne kamu? Miért jó mindenhova beírni hogy kamu?
2022. okt. 15. 19:10
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
Az életedet egyes egyedül TE irányítod... Karma meg ilyesmi hülyeség... Akarni kell és tenni is az álmainkert. A sült galamb senkinek sem repül a szájába.
2022. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ezt könnyű mondani, sajnos nem hülyeség. Az emberek sorsa nem véletlen. Van akinek csak megszületni volt nehéz. Van aki csak szenved. Nem véletlen.
2022. okt. 15. 20:47
 9/18 Tudi333 ***** válasza:
92%
Mert szapulod magad! Nem azt csinalod amit akarsz! Amit te vagy! Önmarcangolás, csak szidod magadat, ahelyett, hogy megkeresnéd miben vagy jó, mi az amit szívesen csinálsz, stb.
2022. okt. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

Amíg elhiszed ezt a karmás f a s z s á g o t, és azt hiszed, hogy a pia megold mindent, addig nem fog változni semmi.


Én se értek szinte semmihez, mégis hazaviszek havonta 300 nettót betanított munkásként is. Tudod mi a trükk? Addig próbálkozom, míg nem sikerül valami. Ha épp a munkám megtartása nem sikerül, akkor megyek máshová, és szerencsét próbálok ott.


A saját lakást felejtsd el jó időre, túl nagy falat, és azt fogod érezni, hogy sosem fog sikerülni. Kezdd kicsiben. Mondjuk legyen a cél az, hogy legyen 100.000 forint megtakarításod. Utána duplázd meg. Aztán jöhet egy kicsit nagyobb terv, a lényeg az, hogy teljesíthető legyen.

2022. okt. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!