Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Kilátástalan élet, és öngyilko...

Kilátástalan élet, és öngyilkosságra vágyakozás ez mind rossz karma nekem, mit tehettem hogy ez lett a jutalom?

Figyelt kérdés
Gondolom nagyon rossz lehet a karmám. Igazából nem vittem semmire kilátástalan életem van. Okos sem vagyok iskolákban csak szenvedtem. Szóval nem tudok sokat keresni csak nagyon kevesett. Ennyi ésszel. Ezért az életem kilátástalan. Ha eszembe jut sose lesz hazám legszívesebben megölném magam. Csak azért vagyok életében mert itthon lakom anyámmal. Tényleg mindennel fel sültem szinte eddig. Ha nagyon sok pénzem lenne egyébként akkor lenne kedvem élni de így nincs. Főleg hogy nincs jövőm. Mit tehettem hogy ilyen szerény képességekkel lettem megáldva. Nagyon nehéz így élni. Akartam lenni gyárban munkás de nem értettem mit kell csinálni. Mert nem egy munkafolyamat van csak.

2022. okt. 15. 18:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
29%
Miert nem a boldogságra vágynak az ilyenek?
2022. okt. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Nekem van egy barátom, akinek semmi sem sikerült az életben. Szó szerint még a pc-s játékokban is szivatja az rng. Na ő koncentrációs táborban volt kisfőnök.
2022. okt. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
52%
Tanulj meg tanulni
2022. okt. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
11. Arra vágyom. De nincstelenül nehéz lesz.
2022. okt. 16. 08:19
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincstelenül? Fedő a fejed felett van, anyád gondoskodik rólad, kajád van, első, hogy megbecsülöd.
2022. okt. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Lefelvés előtt írd fel a csuklódra pirossal, hogy F74. A többit bízd a sorsra
2022. okt. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Szerdics válasza:
100%
Szia. Én ismerek vlakit aki pszichés beteg volt félrtekezelték nehezene ment neki az otthonról eköltözés mindig csóróság kevés pénz. Azt kezdte el csinálni, hogy elment vándorolni a világba és mindig sátrazott vagy alkalmi munkát talált vagy vendégséget kért. Sok barátja lett és sok helyen ismerték. Nem érdekli többet már a pénz. Ha van kedve és nem szeretne már anyukájával lenni elindul és megy gyalog. Mindig amikor szükség volt rár kapott enni vagy talált valami megoldást. Sokat msosolyog és szerintem az egyik legboldogabb ember bár nem látszik rajta. Szerintem ilyen egyszerű az egész. HA van kedved menje el a Mária zarándok útra. MArgit szigetről indul és mindenhol szívesen látják a zarándokokat. ÜDV. JÓ Utat. Az utat valahogy folytatni kell ha elekead rajta az ember. ÜDVÖZLETEK
2022. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha így látod önmagad az sem feltétlen rossz csak akkor ha annak tartod. Nézd, minden nézőpont kérdése hidd el, az egész életedet az határozza meg ahogyan szeretnéd látni magad.Te és az élet, es ahogy látni szeretnéd magad benne!Van amit senki nem mutathat meg és éreztethet veled, hogy mennyire értékes maga az élet és az hogy lélegzel egyáltalán, már ennyi is elég lehet hogy szeresd egy picit önmagad és az életed. Ki mondja meg mi a normális? Ki mondta azt neked hogy kell lennie egy házadnak? Miért kéne? Csak akkor lesz ha igazán ezt szeretnéd! De csak azért mert a szomszédnak is van meg mert sokra vitte, az nem azt jelenti neked is olyannak kell lenned mint a szomszédnak! Máshoz soha ne hasonlítsd az életed! Neki az az életútja a tied más. Úgy próbáld meg szeretni ahogyan van! Most fogadd el így, és később hozhat az élet sok minden mást is ha úgy akarod. Te döntöd el milyen lesz az életed, pénz nélkül is boldog, aki tud mosolyogni az életre, vagy pedig kesereg azon mennyire szerencsétlen az élete!Gondold át!
2022. okt. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!