Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi van akkor ha előző életembe...

Mi van akkor ha előző életemben kb 50 éve haltam meg, és az akkori életem szereplői kb mostanában haltak meg öregen? Akkor én nem fogok találkozni azokkal a szereplőkkel már, reinkarnálódott formában?

Figyelt kérdés

2022. okt. 20. 16:02
A kérdező szavazást indított:
Dehogynem, csak később.
Nem fogsz velük. Máshonnan fogod a karmát megoldani, nem ugyanazokkal a szereplőkkel.
6 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
vagyis egy fontos szereplő kb előttem picivel halt meg, szóval ő már lehet itt van velem valamilyen formában, de a többi idősen, mostanában.
2022. okt. 20. 16:04
 2/10 A kérdező kommentje:
és én beszülettem egy teljesen új családhoz, kb 20 évvel a halálom után.
2022. okt. 20. 16:09
 3/10 anonim válasza:
100%

Akivel kell, azzal találkozol (tál) ebben az életedben. Akivel nem kell, azzal nem találkozol.

De elmondom kicsit félre értelmezed a dolgokat. 1 lélek van ami újra-újra reinkarnálódik. Ez most is közös az összes érző lényben. Vannak viszont szokások, pozitív-negatív megkötések (karma) és ez a "lélek" ruhája. Maga a lélek egy, és nem változik de a karma igen. Honnan ismernéd hát meg a változások közepette a másik szereplőket? :)

2022. okt. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
4, hát onnan hogyha már le is születtek esetleg, akkor max gyerekek lehetnek, vagy esetleg tinik, földi életkor szerint. Vagy ezt másképp kell nézni?:) érdekel nagyon ez a téma.
2022. okt. 20. 19:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Hiaba talakozol veluk, nem fogod ismerni oket
2022. okt. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindkét válasz lehetséges, mivel állítólag egyre gyorsabban születnek le a lelkek.
2022. okt. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#3

Nekem voltak előző életes álmaim és a jelenemben szereplők radixának összefüggéseit kielemezve be tudok azonosítani néhány személyt.

2022. okt. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy meghalsz abban a pillanatban belekerul a lelked egy epp megszuleto ujszulottbe valahol a vilagon, szoval nem 20 ev mulva szuletsz ujra
2022. okt. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Évtizedek kellenek, amíg olykor-olykor felismersz valakit, de ez is ritka mint a fehér holló. Elég nyitottnak kell lenni hozzá, jól kell működnie ennek-annak.
2022. okt. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha dolgod van vele, össze fogják hozni, a lelkek be is tudják várni egymást.
2022. okt. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!