Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi az oka annak hogy hatalmas...

Mi az oka annak hogy hatalmas párhuzam van az előző és a jelenlegi életem között?

Figyelt kérdés

azt mondják hogy a személyiség meghal a testtel együtt, viszont nekem nagyon sok a párhuzam és kb ugyanazokat a problémákat kaptam és a személyiségem is nagyon hasonlít bizonyos dolgokban. és nagyon sok mindenre emlékszem is, természetes úton. előző életemben nem tudtam megoldani a gondjaimat és kimenekültem. nem olyan régen volt az az előző élet, ha azt nézzük hogy több 100 meg több 1000 éve is volt már reinkarnálódás bőven.. olyan 50 éve kb.


miért van ekkora párhuzam és miért jöttek vissza emlékek?

ez így nem normális dolog, mert a legtöbb embernél ez biztos hogy nem így van.



2022. nov. 7. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem végezted el a feladatot, amit kellett volna, így megbuktál, most évet ismételsz. Akarom mondani életet ismételsz...
2022. nov. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Semmi bizonyíték nincs rá hogy azok az előző életedből az emlékek…

Nem vagy te különleges hogy emlékezz rájuk

2022. nov. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Ez komoly kérdés?


Na szerinted miért?? :D


Ez kb olyan mintha megkérdeznéd, hogy az erdőben amiben sétálsz, az ösvény nem változott meg egyik pillanatról a másikra, hanem folyamatosan alakul át a táj.

2022. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1#, Ha fogalmad sincs arról, hogy működik a világ, miért fogalmazol meg róla hamis tényeket?

Nincs semmi féle évismétlés. Ez miféle végtelenül buta logika? Ez lehetetlenség. Amit egyszer már megtanul egy tapasztalás, nem vesztheti el.

Azért ilyen az élete, mert még a fejlődés azon szakaszában tart, ahol megeshet, hogy jó hosszasan van nagyon hasonló fő folyás. Én családomban is van ilyen. Előző élete második felében kezdődött, és most végig élt egy életet és következő életében fog csak váltani.


Kérdező. Az emlékek ajándékok, hogy haladhass.

2022. nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Mi az oka annak..."

Az, hogy másképp nem történhet.

Akkor is megszülettél, felnőttél, úgy-ahogy leélted életed, aztá kikerültél testedből.

.

Ha több párhuzamról beszélsz, akkor skizofrén vagy, egyik ÉNed a mában, a másik az elképzelt múltban él.

2022. nov. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs több párhuzam, az az ember már meghalt, csak nagyon hasonló az életem mint neki volt.
2022. nov. 8. 14:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Valamit nem tudtál megoldani, valamin nem emelkedtél felül.


Kb. mint mikor a kisgyerek járni tanul. Nem sikerül elsőre, újrapróbálja. Aztan megint. És megint. Egeszen addig amíg nem sikerül.

És valami más, pl szaladgálás vagy beszéd majd csak utána jön.

2022. nov. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!