Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha olyan dologhoz kellene...

Ha olyan dologhoz kellene hozzáfognod, amiben a jelenlegi önmagadat tekintve nagy valószínűséggel hatalmas akadályokba ütköznél, esetleg kicsi az esélye annak, hogy sikereket érj el (kimondottan ez a cél), akkor mit csinálnál?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:

mármint hogyan oldanám meg, vagy mihez fognék, hogy ilyenekkel találkozzak?


22F

2015. okt. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hogy mondjam.Van valami, amihez hozzá kellene fognod.

De már előre azt látod, úgy is akadályokba ütközöl, akkor hagyod a csudába, vagy ha törik, ha szakad, belevágsz?

2015. okt. 28. 15:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Írd már le konkrétan mire gondolsz!
2015. okt. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vegyük azt, hogy nagyon szeretnék lakberendező lenni már évek óta. Sajnos már óvodás korom óta nincs kézügyességem(ami nekik elengedhetetlen), ergo rajzolni sem tudok, így akadályokba ütköznék. De pont az a célom, hogy sikereket érjek el vele
2015. okt. 28. 16:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Értem azt amire gondolsz! (Ez egy önismereti jellegű kérdés, gondolom.) Én ilyen esetben megpróbálnám objektíven (azaz reálisan) felmérni önmagamat is és azt is természetesen amihez hozzá akarok látni. Megnézném egyrészről milyenek a saját tulajdonságaim. Utána megnézném milyen tulajdonságok lennének szükségesek ahhoz, amit el akarok végezni. Ezeket leírnám egy papírra két külön oszlopba és utána összevetném mennyi tulajdonság eggyezik. Ha túl kevés egyezik, akkor hagynám a csodába, hogyha csak néhány nem egyezik vagy éppenséggel hiányzik belőlem, akkor megpróbálnám ezeket a tulajdonságokat kifejleszteni magamban. De itt egy példa:


Festőművész akarok lenni:


Milyen vagyok: Mi kell hozzá:

—Türelmes —Türelem

—Félbehagyok dolgokat —Következetesség

—Fantáziadús —Képzelőerő


Tehát ebből az látszik, hogy csak a középső tulajdonság nem stimmel, tehát meg kell tanulnom végigcsinálni azt amiben belefogtam, hogy következetes legyek és teljesen be tudjak fejezni egy általam elképzelt festményt.

2015. okt. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A táblázat helyesen:


Milyen vagyok: .......... Mi kell hozzá:

—Türelmes ............... —Türelem

—Félbehagyok dolgokat ... —Következetesség

—Fantáziadús ............ —Képzelőerő

2015. okt. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hmm, ez az oldal nem tud táblázatot megjeleníteni, bocs.
2015. okt. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg is egy ilyen projekben vagyok. Az egésznek úgy kezdtem neki hogy felvázoltam a menetet és kiírtam hogy mik a lehetséges problémák. Aztán a következő lépés az volt hogy elkezdtem tanulni. Az alapoktól. Jelenleg ott tartok hogy 2 hónapnyi itthoni elektronikai tanulás után napokon belül megérkezhet egy olyan olcsó holmi amit csak tesztelésre vettem hogy lássam hogy meg bírnám-e csinálni vagy ha elszúrom akkor azt szúrjam el és ne élesben. És ez ugyanígy van a projekt többi részével is. Majd akkor kezdek élesben hozzá hogyha mindenben biztosan vagyok és konkrét terveim vannak. Persze nekem szerencsére engedi a határidő.
2015. okt. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!