Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehet hogy már meghalt a lelkem?

Lehet hogy már meghalt a lelkem?

Figyelt kérdés
nagyon rossz irányba tartok, például ma reggel is sírtam meg dühösen kiborultam és majdnem az egész családommal össze vesztem. gyakran vagyok dühös vagy szomorú és nagyon labilis vagyok. és nagyon negatív is. lehet hogy már nem él a lelkem azért van ez?

2022. nov. 21. 14:06
A kérdező szavazást indított:
de él
nem él
18 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hátha segít: [link]
2022. nov. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi
2022. nov. 21. 14:10
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
A lélek eleve nem él, te élsz
2022. nov. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Nem, a lélek, test, tudat teljesen egymásbafonódva létezik közösen amíg emberként élsz.

Ha nem lenne itt a lelked, akkor kómában lennél, valami félintelligens vegetálást folytatnál öntudatlanul.

2022. nov. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Ez inkább pszichés problémának tűnik, bár azt meg szerintem pont direkt kapjuk
2022. nov. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Ha halott lenne a lelked, nem éreznéd a felsorolt negatív érzelmeket sem.
2022. nov. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Grimfox ***** válasza:
58%

A lelked nem hogy meghalni nem képes, de elhagyni sem hagyja a tested, amíg te magad, mint emberi lény meg nem halsz. A szellemed, azaz az elméd, érzéseid, ösztöneid összessége az, ami zaklatott, és konfliktusban van. Ez inkább egy pszichológiai problémának tűnik. Nem vagyok kompetens a diagnózisban, de valószínű, hogy magas a stressz-szinted, és mellé valamilyen fokú depresszió társul. Ez olyasmi, amivel minél előbb érdemes egy megbízható szakembert felkeresni, mert minél előbb mész el, annál nagyobb eséllyel, és annál gyorsabban tudsz kijönni belőle.

(félre ne értsd, amit írtam, nem őrültnek, vagy hisztisnek, vagy hasonlónak neveztelek, a fent leírt dolog sajnos nagyon gyakori, de semmi esetre sem elmebaj)

2022. nov. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
De maga a lélek az ami irányítja a testet, amitől élő, tehát akkor nem élsz? vagy gépeken még életbe tartanak és néha a kirángásaidból gyk-s kérdések írsz?
2022. nov. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Nézd meg hogy van e olyan a környezetedben aki kicsit bullyként viselkedik (pl rossz passzban van), pl mindenre amit mondasz azzal kezdi a választ hogy nem, vagy de ígymegúgy, vagy minden javaslatodat leszólja, közbevág, nem hallgat meg stb.

Mert az ilyenektől lehetsz nagyon rosszul. Ha van ilyen akkor próbáld őt elkerülni egy darabig, és megerősödhetsz.

2022. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
😂😂🤣
2022. nov. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!