Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek Marilyn Manson...

Szerintetek Marilyn Manson negatív karmát csinált?

Figyelt kérdés

2022. nov. 23. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Az attól függ milyen szemszögből nézzük...
2022. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Mi történt vele? Hol van most?
2022. nov. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Most kicsit utánanéztem, de szerintem átlagos élet, átlagos karma.

Orbán Viktoré pl nagyságrendekkel negatívabb, vagy Putyiné..

2022. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom 3.hozzaszolonak az 1.hasznos valaszt.
2022. nov. 23. 17:29
 5/9 anonim ***** válasza:
6%
De mi van vele? Sarki büfében hot-dogot árul vagy mi?
2022. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
#5 velem dug
2022. nov. 24. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak eladta a lelkét a sátánnak, aki mint olyan tönkretesz mindent. A lelkeit is ugyanúgy mint a világot
2022. nov. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Marilyn Mansonnal nagyon sok borzalmas dolog történt,gyerekkorában. Most, felnőttként joggal tombolja ki azokat a dolgokat.
2022. dec. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz negatív karma alatt? Pl a hallgatók járhatnak rosszul, ha hallhatják? Nem hinném, én szoktam hallgatni, de igazából én változtatni akarok az életemen és őt kezdtem el mostanában hallgatni egyre jobban és rengeteg önbizalmat ad nekem a zenéivel. 31 éves férfi vagyok és korábban is hallgattam már, de nem ennyire, mint mostanában. Manson arra tanít engem, hogy vállaljam fel önmagam, amúgy én is egy kicsit őrült vagyok és vállalom is, őrült humorom is van, én is sminkeltem magam nem is olyan régen, nekem ő egy motivációs előadó is. Ja, és nem hiszek a híreknek, mert az mind, csak agymosás, ő ezekről is énekel, amikkel maximálisan egyetértek. Nagyon remélem, hogy fog még albumot kiadni. Egyébként, rengeteg rappert inspirál, erről nem rég olvastam. Pl Eminemet is inspirálta.
2023. máj. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!