Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség! Szerintetek miért...

Segítség! Szerintetek miért ilyen az ovulációs tesztem?

Figyelt kérdés

Tudom tudom. Már sok volt it t az ovulációs teszt téma, de mégis a segítségeteket szeretném kérni. 35 napos a ciklusom. Ma tartok a 20. Napnál és elkezdtem az ovu tesztet. Délután 13:00-kor csináltam egyet, halvány vonal volt. Most 20:10-kor pedig totál semmi.. Linkelem nektek a képet. Előre is meg köszönöm ha válaszol valaki, hogy ez miért lehet. (kezdő vagyok nem értek pontosan hozzá)

Vasárnap, tehát tegnap előtt együtt voltunk a férjemmel. Ez jelentet babát vagy még túl korai túl késő?


[link]



2021. márc. 30. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

En se vagyok profi a témában de szerintem két opció lehet

1 hamarabb volt ovulaciod es a tesztnelmeg elcsipted a kiurulest.

2. Ami szerintem a valoszinubb hogy a masodiknal nem volt koncentralt a vizelet.


Mindig mar par naponta a varhato ovulaciod elott kezd el a tesztelest egy időben ( en mindig kora delutan csinaltam es minden honapban el is kaptam) ugy hogy elotte ne egyel es igyal valamint wcre se menjel par órát

2021. márc. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsod! :)
2021. márc. 30. 20:58
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy előbb volt ovud. én 17. nap környékén kezdenék tesztelni legközelebb. teszt előtt 2 oraval ne igyál, ne menj pisilni se. pl ha 16kor elmész pisilni, 18ig ne menj már, és abban az időben ne is nagyon igyál. de még a következő napokon is csinálhatsz tesztet, odafigyelve ezekre. ha "üres" lesz már, akkor nem biztos hogy érdemes tovább tesztelni már. igyekezz azonos időpontokban tesztelni pl minden nap este 6 körül. napszakonként is változó lehet a teszt eredménye, olvastam már itt olyat is.. :)


ha vasárnap voltatok együtt, még jó is lehet akár a baba szempontjából. :)

2021. márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm!

Szombaton (17.nap) is együtt voltunk. Vasárnap is. Mondjuk vasárnap éreztem szúrást a hasamban. Lehetséges hogy akkor volt.

Még egyszer köszönöm a válaszokat!

2021. márc. 30. 21:17
 5/14 anonim ***** válasza:

Az lh koncentrációja is változhat a nap során, hígabb volt a vizelet este stb. Csináld serényen.

Ha 35 napos a ciklusod, és ma a 20. napon vagy, akkor még nem kell neki pozitívnak lennie. 1-2 nappal előtte esélyes általában, és van, hogy a leszálló ág csúcsát is elkapod, így több napig is pozitív a teszt. Nekem mindig valahogy hirtelen lett baromi erős a tesztvonal, míg az előtte levő napokban meg ilyesmi, mint neked ezek.

2021. márc. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én tegnap csináltam egy halvány ovutesztet, kívácsi vagyok, hogy lemaradtam róla, vagy ezután lesz még.

Most vagyok a 14.napon.

Ez az elő tesztelésem, mert eddig naptár alapján nem jött össze.

Majd írj, hogy mizu! 😊

2021. ápr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szia 😊 nekem ez a 22. napom. Pár perc múlva a 23. 😅 Elvileg a 23.napon van az ovuláció de semmi jele eddig.. Szombat vasárnap (17-18) éreztem szurkalast de sajnos akkor nem csináltam tesztet.. A mai is nagyon nagyon halvány lett.. De majd írom mizu ha okosabb leszek. Te is írj 😊
2021. ápr. 1. 23:54
 8/14 anonim ***** válasza:

Már most így utólag szinte biztos vagyok benne, hogy a 17.napon volt az ovum, csak elfogyott a tesztem, uh az nem tudta "igazolni".

Viszont mi a 12-15-16.napon voltunk 1ütt.

16.napon nagyon késő este, uh nagyon bízom benne, hogy ez így most elég, mert a napján viszont nem tudtunk 1ütt lenni. Nagyon reménykedek, h ez most összejön 🙏😍

Jövőhét vasárnap kiderül 😊

2021. ápr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Szorítok nekeeed🤞🏼

Nekem még 10 nap 🙈

2021. ápr. 6. 21:14
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is neked 😍🙏

Majd írj 😊

2021. ápr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!