Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Csak az nyerhet a lottón...

Csak az nyerhet a lottón milliárdokat akinek ez benne van a karmájában, bele van írva a sorsába? Én miért nem nyerek??

Figyelt kérdés
Pedig annyira szeretnék milliárdokat nyerni. Nekem nem folyna ki a kezemből mert nem erdekel a luxus. Életem végéig elég lenne befektetnék segítenék is embereken. Nem érdemlem meg ezt??

2022. dec. 25. 10:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
100%

Én nem játszok igy nem nyerek.

Neked sok sikert!

2022. dec. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
88%

Az ötöslottón idén tízszer vittél el a főnyereményt: [link]

Hatoslottón nyolcszor: [link]

Nem tudom pontosan mennyien játszhatnak, de pár százezernél biztos nem többen. Szóval van esélyed, csak kitartónak kell lenned!

2022. dec. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
91%
amint kitoltesz 44 millió szelvényt egy hétre, tuti hogy lesz telitalálatod.
2022. dec. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 Kólauborkával ***** válasza:
89%
Tudod, el kéne kezdeni lottózni, mert szelvény nélkül nincs az a karma, ami az öledbe hullajtja….
2022. dec. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
87%

Első lépés:vegyél lottót.

Második lépés:a megfelelő számokat jelöld be-sokan itt rontják el,nem azokat a számokat jelölik amiket kihúznak...

2022. dec. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 A kérdező kommentje:
Nem trollkodás érdekel, a karma szempontjából kéne megvizsgálni a dolgokat. Mert ha van karma, akkor lehet hogy nem is a szerencsén múlik. Persze emberi szemmel annak tűnik, de igazából aki nyer annak nyernie kellett. Nem?
2022. dec. 25. 10:36
 7/76 A kérdező kommentje:
Mondjuk az kemény hogy még karácsonykor is van ember akinek nincs jobb dolga mint trollkodni. Sajnálni való, ráadásul nem is vagytok viccesek.
2022. dec. 25. 10:38
 8/76 anonim ***** válasza:
79%
De igen,vicces.És miért ne lehetne karácsonykor trollkodni?Szerintem ez a nap pont megfelelő rá...
2022. dec. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy milyen és hány szelvényt veszel hetente?
2022. dec. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 Grimfox ***** válasza:
69%

Ha karmikus okra vezeted vissza, hogy nem nyersz, akkor az nem érdem kérdése. Egyszerűen nem karmád, hogy megnyerd. Van, aki azért nyer a lottón, hogy a rossz, vagy jó karmája beteljesedhessen, mert az az előfeltétele. Van aki azért, mert az a karmája, hogy nagy anyagi haszonra tegyen szert. Hogy utána ezzel mihez kezd, az határozza meg a jövőbeli karmáját, azaz hogy jó lesz e, vagy rossz, hogy nyert.

Ha előző életeidben nem tettél olyat, ami ilyen karmát eredményez, nem fogsz nyerni a lottón, bármennyi szelvényt is töltesz ki.

2022. dec. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!