Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Kezdem azt hinni nincs is...

Kezdem azt hinni nincs is karma. Komolyan ez így jól van?

Figyelt kérdés

Világ életemben nagyon sok dologban hittem és nagyon sokban nem. DE a karma volt az egyetlen, amiben sose ingott meg a hitem, mert mindig láttam, hogy dolgozik.


Megcsalta a barátnőmet egy gyökér, három hónap múlva őt is megcsalták. Kirabolták a szomszédot, két hónap múlva elcsapta egy autó őt... Hazudott nekem valamit valaki, hogy hátha rosszul fogom magam érezni, egy hónap múlva eltört a lába...


Tehát mindig láttam kisebb-nagyobb "elégtételeket". Most viszont nagyon-nagyon el vagyok keseredve. A minap jött egy üzenet hogy osztálytalit terveznek és ahogy elkezdtem nézegetni a képeket... Hát mit ne mondjak teljesen bepipultam. Azok a rohadék senkiházi gusztustalan férgek akik nonstop "csúfolták" a másikat, sanyargatva, megkeserítve szegény jámbor lélek 8 évét, pasiról pasira jártak, most boldog házasságban (gazdag palival) és 2-3 gyerekkel élik boldog életüket. Akik meg normálisak (voltak), azok meg esetleg elválva, de főleg szingli, gyermektelenül élnek.


Miért???


Hol van itt a karma??


Miért nem szenved az aki megérdemli és miért szenved az aki nem érdemli..?? :((



2023. jan. 3. 01:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
86%

És mindezt pár képről szűrted le?! :)


Közben meg ki tudja, hogy milyen nyavalyájuk van, amivel senki sem dicsekedik...!

2023. jan. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
91%
Én azt tapasztaltam, hogy a karma igenis működik, ha nem most, akkor majd idővel, de mindig!!!
2023. jan. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
14%
Kezdem azt hinni nincs is Mikulás. Komolyan ez így jól van?
2023. jan. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
34%
Mert a karma az életfeladatra hat és ha sokat vállaltál be, akkor kellemetlenségek árán kell ledolgoznod. Nézegesd a történelmet, mennyi igazságtalanság történt, nem mindig a jó érvényesült, de a rossz is mindig elbukott. A karma nem úgy működik hogy hirtelen lecsap, bár mostanában ez is jellemző. Valamikor idő kell, hogy beérjen. Sokszor a tökéletesnek tűnő dolgok se tökéletesek, ki tudja mik zajlanak a háttérben, de ezeknek is ugyanúgy meg lesz a következménye. A karma nem azt jelenti, hogy mindig jól jársz. Ki tudja hány életre visszamenően vezekelsz. Ők lehet hogy kevesebbet vállaltak, de a jó tetteik következményeit most aratják. Ugyanakkor ha hibát követnek el, az ugyanúgy hatással lesz a jövőjükre nézve. Nem szabad egysíkúan, egy életre szűkítve nézni a karmát, mert annak csak kiábrándulás lesz a vége. Az a legigazabb mondás, hogy Isten malmai lassan, de biztosan őrölnek. Végezz biográfiai munkát, próbálj rájönni, mi-miért alakul így az életedbe.
2023. jan. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
80%
#2 Én is ezt látom, de aki nem érti, annak magyarázhatod.
2023. jan. 3. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
77%
Nincs ilyen, hogy karma, ezt nagyon könnyű belátni: nem halnának meg ártatlan gyerekek mondjuk évekig tartó betegeskedés és rengeteg műtét és szenvedés után. Mivel érdemelték ki? Egy öt éves gyerek mivel tud ilyet kiérdemelni? Ha meg azzal jöttök, hogy az előző életében biztos pedofil állat volt és gyerekeket erőszakolt, akkor kérdezem, hogy ezt komolyan tudjátok gondolni? Ha ránéztek egy haldokló gyerekre, bele tudtok látni egy előző életében bűnös lelket, aki megérdemli azt a szenvedést és haldoklást, amin épp keresztülmegy? Agyrém.
2023. jan. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
69%
6, Korábbi életek cselekedeteinek gyümölcsei...
2023. jan. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
66%

Ha valaki ismeri a történelmet, az alapból tudja, hogy ez a karma hülyeség.

A háborúban tùlnyomó többségben azok haltak meg, akiknek semmi közük nem volt a kirobbantásához.

A boszorkányperekben általában olyanokat ítéltek el, akik segítettek másokon, orvosokat, nyitott gondolkodású embereket.

A holokauszt idején sem hiszem, hogy a zsidó gyerekek sokat árthattak volna a világnak, stb...


Az különösen röhejes, hogy amikor valaki rosszat tesz, majd őt is valami rossz éri, akkor a karmahívők bizonyítva érzik igazukat, amikor meg rossz emberek végig boldog, szerencsés életet élnek, akkor meg arra hivatkoznak, hogy majd a következő életükben visszakapják.

Ez a gondolkodás minden logikát nélkülöz.

2023. jan. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
93%
Az én környezetemben működik a karma, legkevesebb 1 év alatt.
2023. jan. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
72%
#7 És mernéd ezt egy gyermekét-elveszített anya szemébe mondani? Hogy azért halt meg a gyereke, mert a gyerek ezt érdemelte?
2023. jan. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!