Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Reinkarnáció hivők. Mit...

Reinkarnáció hivők. Mit szoltok ehheza kis bibliai idézethez. Magatokra ismertek?

Figyelt kérdés

2Timóteusz 4:3


Mert lesz időszak, amikor az egészséges tanítást nem fogják elviselni, hanem a kényük-kedvük szerint körülveszik magukat tanítókkal, hogy csiklandoztassák a fülüket.


2023. jan. 3. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez sokféleképp érthető.

Nem igazán tudod mennyire gusztustalan a világ és a gonosz. Ha kicsit olvasnál történelmet, tudnád hogy a bibliát ezerszer átírták. Isten IGÉJE. Tudod mennyi pénzt lehet csinálni abból, hogy a papok azt mondják, megváltalak téged ha fizetsz? Ha átírják az Isten igéjét, amit szentnek hisznek, hogy mindenki úgy gondolkodjon tudatalatt ahogy ők akarják és bűntudatban fürödjenek?


Mondtam már egy keresztény ismerősömnek, olvassál más vallási tanokat is, nyissál a világ felé, tanuljál. De sok keresztény fanatikus. A bibliában az van írva, ez Isten igéje, ez az egyetlen, csak ennek higgy, másnak ne, soha, és ezért nem is olvastok semmit sem, nem is tanultok semmiről. Elég gáz a megszemélyesített kis Istenetek, ha azt se akarja, hogy a világ amit teremtett felfedezzétek.


A reinkarnációban meg nem "hinni" kell, van sok ember aki ezekre emlékszik és látja őket. Vannak akik asztrálsíkon utaznak minden este. Még a CIA is dokumentációkat írt ezekről és elég mélyen benne vannak mindenféle misztikában. De rájöttem én is, hiába MINDEN bizonyíték a misztikus világra, egyszerűen magasról leszarjátok, hogy mi van a világban. Egyszerűen akarjátok a bezárkózást és a hosszú, lassú tévút megjárását több életen át, akárhogy segítene akárki.

2023. jan. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Amúgy, aki tud angolul, de talán a videóból is lejön... ;)

[link]

Sokkal gonoszabb és nagyobb sátánisták vannak a földön mint gondolnátok.


Follow plants, not gurus.

2023. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Kereszténység előtt is voltak vallások, akik hittek a reinkarnációban. Lassan olyan agresszív kezd lenni a kereszténység, mint az iszlám. Félelmetes.
2023. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Tudi333 ***** válasza:
100%
A kereszténység nem agresszív! Neeem!!! Keresztes hadjáratok sem voltak azok! A tàltos perek sem! Meg a boszorkànyégetések sem!
2023. jan. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes van több vallás amelyikben ha nem abban az Istenben hiszel, akkor megszívod mint a torkos borz. Ezek szerint ez lutri. Vagy eltalálod melyikbe kell hinni, vagy nem :)
2023. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

"Egyszerűen akarjátok a bezárkózást és a hosszú, lassú tévút megjárását több életen át, akárhogy segítene akárki."


Te már nem a tévutat járod?

2023. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Valamilyen szinten tévúton vagyok mint mindenki, de a földi leckét eléggé mélyen elsajátítottam ezidáig a többi emberhez képest. Nem létezik hiba, se bűn, minden rosszat az ember teremt, én teremtek mindent az életemben és én vagyok felelős mindenért benne, szeretet van mindenben és csak az EGY létezik, satöbbi. Ezeket mélyen értem és gyakorlom az életemben, mert oke hogy leírom, de tudatalatt is úgy kell élni a világot.
2023. jan. 4. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

#1 Abból amit leírtál, nagyon sok minden igaz. De irónikus, hogy egy new age-es (ezt most nem pejoratív jelzőként használom) kéri számon, hogy a "Bibliát átírták a papok", és hogy azt tanácsolod egy keresztény ismerősödnek, hogy legyen nyitott a más vallások felé, miközben épp hogy a new age-es vallási és ezoterikus tanítók azok, akik kényük kedvük szerint vesznek ki tanokat például a keleti vallási hagyományoknól, vagy vesznek át másshonnan tanokat, mindenzt valódi tartalom nélkül, és még feltűnőbben mint az Egyház.


Ami a reinkarnációt illeti, milyen érdekes, hogy előző életében mindig mindenki hadvezér vagy arisztokrata vagy görög filozófus vagy próféta vagy mit tudom én mi volt, érdekes módon soha senki nem arra emlékszik, hogy egy galileai halász volt, vagy hogy egy észak-afrikai paraszt. Nagyon furcsa véletlen, nem értesz egyet?

2023. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De egyetértek. Az egyik barátom is "new age" szekta hívő ő olyanokat utazott hogy volt egyszer francia polgármester aztán német neves náci katona akinek az oroszok lefűrészelték a lábát és az utánni életében pedig zsidó kisfiú volt akit a németek kivégeztek.🤣minden vagy legalábbis a legtöbb reinkarnációs utazás az egodat erősíti és az egod az agyaddal összefonódva ekezd veszettűl képzelődni olyanokat ami az egodat simogatja
2023. jan. 4. 18:31
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja most nézem hogy nem nekem lett címezve a 8as. Mind1
2023. jan. 4. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!