Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Reinkarnáció lennék?

Reinkarnáció lennék?

Figyelt kérdés
Na röviden annyi hogy nagyapám 2006. 12.12-én halt meg én pedig 2008.07.08.-án születtem pontban 12 óra 12 perckor... Ő előző életébe szerette a cigit (részben ennek is köszönheti hogy sajnos nagyon hamar 42 évesen meghalt) és én egyáltalán nem érzek rá hajlamot, sőt undorodom a cigitől nem is próbáltam és nem is fogom... Régebben elég sokszor láttam őt szellemként még 1-2-3 évesen és amikor kérdezte tőlem mamám hogy mutassam meg a képen hogy kit látok egyből rámutattam holott nem is láttam sose azelőtt mert ugye sajnos szuletesem előtt 2 évvel elhunyt. Szóval ez szerintem elég bizonyíték hogy létezik reinkarnáció, de nektek mi a véleményetek erről? Szerintetek reinkarnálódott bennem nagyapám?

2023. febr. 11. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem, nem létezik lélek, ami reinkarnálódhatna. Csak húsrobotok vagyunk.
2023. febr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Grimfox ***** válasza:
85%
Ez nem a reinkarnációt bizonyítja. Azt bizonyítja, hogy gyerekként nagy eséllyel elég érzékeny voltál. Mivel láttad a (valószínűleg)szellemét, ezért a reinkarnációja nem lehetsz.
2023. febr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Egyetértek 2# -vel, valószínűtlen az esetedben az azonosság.
2023. febr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
De hülye vagy.... az a reinkarnáció ha benned él tovább a lelke de mivel láttad kisgyermek ként így nem élhet benned.... szerintem néz utána mit jelent a reinkarnáció. Van róla film is.....
2023. febr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Minden ember reinkarnáció.


Egyértelműen más vagytok. Te nem ő vagy. Megnéztem.

2023. febr. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen rövid időn belül csak váratlan tragédia (legtöbbször gyerekhalál) esetén tér vissza valaki. A nagyapádnak sok idő kell a gyógyulásra, elemzésre, lélekcsalád éppen más diszkarnált tagjaira, felkészülésre.
2023. febr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Te vagy Reinka a náci
2023. febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%
Szia! Minden lehetséges, - de igaza van Grimfoxnak!
2023. febr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!