Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Azt olvastam petrezselyemről,...

Azt olvastam petrezselyemről, hogy csaló. Szerintetek érdemes az életerő energiákkal foglalkozni vagy áltudomány az egész?

Figyelt kérdés

2023. febr. 22. 13:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Akit nem leheta nevén nevezni petrezselyem jócó
2023. febr. 22. 13:03
 2/11 Grimfox ***** válasza:
100%
Az életerő energiával foglalkozni érdemes. De ehhez nem feltétlen jó ötlet az ilyen beavatásos módszereket választani. Vannak önfejlesztő módszerek is, amik egyfelől ingyen vannak, másfelől a saját tempódban haladsz, és semmiféle kötelezettség, vagy fogadalom, semmi kényszer nem köt a saját erkölcsi érzékeden kívül.
2023. febr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem beszélnünk kéne erről az emberről mert áltudomány amit csinál 30ezer egy tanfolyam és 140ezren követik. Veszélyes szerintem de kivancsi vagyok a véleményetekre au életerő energiával kapcsolatba
2023. febr. 22. 13:05
 4/11 A kérdező kommentje:
Beszelni már csak lehet erről az áltudományról vagy már az is bevan tiltva?
2023. febr. 22. 13:07
 5/11 anonim ***** válasza:

A Petrezselyem módszere egy működő energetizáló módszer


Választathatod még az Arolo-t is de nem tudom melyik jobb


Nekem azért furcsa hogy nem szabad itt leírni a petrezselymes módszer nevét, mert Petrezselyem úr perel miatta

2023. febr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert hát ugye, miért jó az Petrezselyem úrnak ha petrezselymes módszerként emlegetjük a pnNdit
2023. febr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Engem perelhet ez a szélhámos. Nem hiszem h létezik a módszere. Az interneten azért találtam egy nyilvános fórumot ahol kivesézik és arra jutnak h álltudomány az egész. A hatás amiröl beszélnek az agyanak a placebó hatása . Nem tudnak rákos ember gyógyítani csak a pénzt veszik el számolatlanul
2023. febr. 22. 13:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy kókler.
2023. febr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7


Kizárólag energetizálással nem lehet gyógyítani és ez az Arolo-ra is igaz.


Egy problémának az energiahiány csak egyik oldala és van még vagy 5-6 másik és mindegyikkel foglalkozni kell (de legalábbis több másikkal)


Daganatos betegséggel pedig nem szabad szórakozni. Azt műteni kell aztán a gyógyulást lehet energetizálással támogatni.

2023. febr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Grimfox ***** válasza:
100%

A petrezselymes módszerre avatva voltam, és nem kifejezetten tudom javasolni, hogy kövessék. Nem az életenergiával van baj, hanem a rendszerrel, amit az illető létrehozott. De ez ugyanígy van a többivel is. A reikivel, arolóval, meg ki tudja még mi minden van ugyanerre a témára ráépítve. Az alapötlet jó, és működik, mindaddig amíg nem keveredik pénz, és emberi kevélység a dologba.

Amúgy általában nem szabad beszélni róla itt gyk-n. A módszer nevét nem lehet leírni, ha jól rémlik részletekben sem mindig engedi. És sokszor előfordult már, hogy egy kommentet töröltek, amiben szerepelt a módszer, főképp ha kritikával illették.

2023. febr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!